Uczniowie klasy mundurowej odwiedzili wałbrzyską komendę

18 grudnia 2017 14:55. źródło: Źródło: KMP w Wałbrzychu. sierż. szt. Marcin Świeży

Tematy: 


Uczniowie klasy mundurowej z Zespołu Szkół nr 4 odwiedzili Komendę Miejską Policji w Wałbrzychu. Mieli okazję poznać kulisy pracy policjantów. Uczniowie mieli okazję porozmawiać o służbie z funkcjonariuszami pionu kryminalnego, dochodzeniowo – śledczego, a także prewencji. Spotkanie odbyło się w ramach zajęć szkolnych przewidzianych w programie nauczania.

W tym roku naukę w pierwszych klasach mundurowych rozpoczęło 58 uczniów. 25 z nich to adepci klasy o profilu policyjnym. W ramach zajęć mieli okazję zobaczyć jak wygląda „od środka” Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu i specyfikę służby w różnych pionach.

Uczniowie odwiedzili między innymi policjantów z pionu kryminalnego, dochodzeniowo – śledczego, a także prewencji. Funkcjonariusze opowiedzieli gościom o tym, w jaki sposób wykorzystują sprzęt policyjny i czym, na co dzień się zajmują.

Koronawirus to bardzo poważna sprawa. Nie ulegamy medialnej panice, rzetelnie informujemy. Każdą informację weryfikujemy u źródła, nie publikujemy plotek ani informacji niesprawdzonych. Nie ścigamy się.

Dołącz do czytelników Dziennik Wałbrzych.

Komentarze

Dodano: 18 grudnia 2017 14:55
Pozostałe informacje
© DTP Service s.c. Wałbrzych 2015