Dodano: 7 czerwca 2024 16:09

Uczniowie III LO namawiają do pójścia na wybory. Nagrali z tej okazji klip reklmowy

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Uczniowie wałbrzyskiego III Liceum Ogólnokształcącego nagrali spot wyborczy, w którym namawiają do czynnego uczestnictwa w wyborach europejskich. „Dla nas to bardzo ważne. To pierwsze wybory, w których uczestniczymy” – mówią autorzy klipu.

Krótki film, który błyskawicznie rozszedł się po sieci wymyślili i nagrali uczniowie skupieni wokół samorządu szkolnego. Namawiają w nich i kolegów i swoich rówieśników do pójścia na niedzielne wybory do parlamentu europejskiego i oddania głosu na jednego z kandydatów. Przy czym, co ważne, w żaden sposób nie wskazują, ani nie sugerują żadnego z nazwisk

To nie pierwszy klip zrealizowany przez uczniów III LO, którzy pod czujnym okiem nauczyciela, Michał Cetery,  korzystają z każdej nadarzającej się okazji, żeby tłumaczyć, językiem i stylem trafiającym do ich rówieśników, jak ważny jest czynny udział w tworzeniu demokracji. Podobne filmiki zrealizowali też przy okazji tegorocznych wyborów parlamentarnych  czy samorządowych.

REKLAMA

Klipy profrekwencyjne to nie jedyna działalność młodych ludzi z samorządu III LO. Ich konto instagramowe jest bardzo aktywne, a klipy mówiące o rekrutacji do III LO robią, zdaniem nauczycieli, lepszą robotę niż tradycyjne formy reklamy. Wszystkie klipy młodych ludzi można zobaczyć na Instagramie: „samorzadrozowa”

źródło: Screen Instagram

źródło: Screen Instagram

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także