Dodano: 7 listopada 2023 10:57

Uczeń zamknięty w pustej sali gimnastycznej. Szokująca historia z jednej ze szkół w Boguszowie-Gorcach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Uwaga. Na prośbę matki dziecka zdjęcia chłopca zastąpiliśmy fotografią ilustracyjną.

O szokującej sytuacji poinformowali nas dziś nasi czytelnicy. W sali gimnastycznej szkoły na Kuźnicach zamknięty został jeden z uczniów. O sprawie poinformowano policję. Uczeń przez zakratowane okno wzywał pomocy.

Sala, w której zostało zamknięte dziecko nie znajduje się przy samej szkole. Na co dzień obiekt jest pusty, dzieci pojawiają się tam w czasie zajęć. To czytelnicy poinformowali nas o dziecku, które było zamknięte w środku, i które przez zakratowane okno wzywało pomocy.

REKLAMA

– Dziecko otworzyło okno, ale okno było zakratowane. Siedziało za tą kratą i krzyczało „ratunku”, „pomocy” – mówi jeden z naszych czytelników.

Świadkowie zdarzenia przyznają, że dziecko było przerażone. Zawiadomiono policję, próbowano skontaktować się także ze strażą miejską w Boguszowie-Gorcach. Policja przyjęła zgłoszenie i zawiadomiła o sprawie szkołę. Ostatecznie na miejscu pojawił się pracownik szkoły, który zabrał chłopca.

Policja potwierdza taką sytuację. Z informacji przekazywanych przez mundurowych wynika, że nauczycielka dopiero po wyjściu z sali przeliczyła uczniów i wówczas zauważyła, że brakuje jednego dziecka. Po niespełna kwadransie miała wrócić po niego wrócić. Świadkowie, z którymi rozmawialiśmy przyznają jednak, że czas, w którym dziecko było zamknięte w budynku pustej sali, był znacznie dłuższy.

O komentarz w tej sprawie zwróciliśmy się do dyrekcji szkoły i władz Boguszowa-Gorc.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także