Dodano: 31 sierpnia 2021 15:04

Uciekając przed zderzeniem wpadł do rowu. Kierowca ciągnika poszukuje świadków zdarzenia

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Kierowca ciągnika, który dziś we wczesnych godzina porannych, usiłując uniknąć zderzenia wpadł do rowu poszukuje świadków zdarzenia. Swój apel zamieścił w internecie.

Do zdarzenia doszło dziś około godziny 7.30 Według relacji świdnickiej policji kierujący ciągnikiem 27-letni mieszkaniec powiatu świdnickiego prowadząc ciągnik był wyprzedzany przez inny samochód.

– W Nowym Jaworowie ciągnik rolniczy wpadł do rowu, a na jezdnię rozsypał się towar. Do zdarzenia doszło po tym, gdy  samochód osobowy wykonywał manewr wyprzedzania i kierujący pojazdem rolniczym 27-latek musiał gwałtownie zahamować, by uniknąć zderzenia. – powiedział Michał Rzepecki ze świdnickiej Policji

REKLAMA

Ciągnik ześliznął się z mokrej jezdni i wpadł do rowu. Tak wyprzedzający go samochód, jak jadący z naprzeciwka kierowca nie zatrzymali się i odjechali z miejsca zdarzenia.

Droga DK5 była zablokowana do 12.30. Kierowca opublikował w internecie apel o pomoc w ustaleniu danych wyprzedzającego go samochodu. W zdarzeniu nikt na szczęście nie ucierpiał.

Fot. źródło: Facebook

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także