Dodano: 10 czerwca 2023 11:24

Tych wałbrzyszan szuka policja. Wydano za nimi listy gończe

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na celowniku policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu jest kolejnych trzech mieszkańców naszego miasta, którzy od dłuższego czasu próbują uniknąć kary za popełnione wcześniej przestępstwa – informuje Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu. Poszukiwani to Łukasz Czyżewski, Arkadiusz Mierzwiak oraz Grzegorz Mang. Sądy wystosowały już listy gończe, a policja prosi mieszkańców o pomoc.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych, lub do samych zainteresowanych, o bezpośredni kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu pod numerem telefonu 47 87 512 13 (w dni robocze w godz. 7:30-15:30) oraz całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 87 513 60 – apeluje policja.

Zdjęcia udostępniła Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu.

REKLAMA

Łukasz Czyżewski – lat 35 – poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za kradzieże.

Łukasz Czyżewski – lat 35 – poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za kradzieże

Arkadiusz Mierzwiak – lat 43 – poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za przestępstwa narkotykowe oraz uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Arkadiusz Mierzwiak – lat 43 – poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za przestępstwa narkotykowe oraz uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego

Grzegorz Mang – lat 26 – poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kołobrzegu za kradzieże z włamaniami.

Grzegorz Mang – lat 26 – poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kołobrzegu za kradzieże z włamaniami

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także