Dodano: 29 kwietnia 2022 07:38

Twierdza Srebrna Góra zaprasza na majówkę. Zdobądź największą górską fortyfikację w Europie!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To będzie wyjątkowa majówka, dla wszystkich żadnych przygód, ciekawych historii i miłośników pięknych widoków Twierdza Srebrna Góra przygotowała moc wrażeń! – Po tej największej w Europie górskiej fortyfikacji oprowadzać będą wybitni przewodnicy – żołnierze. I gwarantujemy, nie będą szczędzić prochu – zapewniają przedstawiciele srebrnogórskiej atrakcji.

Twierdza Srebrna Góra to unikatowy w skali europejskiej zabytek. Ogromna budowla przyciąga nie tylko fanów wojskowych fortyfikacji, ale także miłośników niepowtarzalnych widoków, bo to z twierdzi można zobaczyć panoramę całej okolicy.

W czasie tegorocznej majówki nie zabraknie oczywiście dodatkowych atrakcji. W programie jest pierwsza giełda staroci, na której pojawią się kolekcjonerzy z różnych części kraju. Twierdza zaprasza nie tylko miłośników historii, ale także łowców okazji i niecodziennych pamiątek.

REKLAMA

Nie zabraknie stoisk z rękodziełem, biżuterią i naturalnymi produktami. Wyjątkowo atrakcyjne i kuszące są zaplanowane 2 i 3 maja specjalne pokazy mody Empire rodem z XVIII i XIX wieku. Pokazy zaplanowano o godzinach 11.oo, 13.oo i 15.oo.

Twierdza Srebrna Góra zaprasza na majówkę. Wyjątkowa atrakcja czynna jest codziennie od 10.oo do 18.oo.

Źródło: Twierdza Srebrna Góra

Źródło: Twierdza Srebrna Góra

Źródło: Twierdza Srebrna Góra

Źródło: Twierdza Srebrna Góra

Twierdza Srebrna Góra. Fot. użyczone / Srebrna Góra

Twierdza w Srebrnej Górze. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Twierdza Srebrna Góra. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także