Dodano: 26 stycznia 2022 12:59

Twierdza Srebrna Góra poleca się na ferie. My mamy dla Was podwójne wejściówki!

Nie macie pomysłu na ferie? Odwiedźcie twierdzę w Srebrnej Górze. Od dziś do końca stycznia mamy dla was podwójne wejściówki. Co trzeba zrobić, żeby je dostać? To naprawdę proste!

Wystarczy wysłać na naszą redakcyjną skrzynkę pocztową a.pisarska(at)dziennik.walbrzych.pl zdjęcie z zimowej wycieczki po Dolnym Śląsku i napisać, co przedstawia dana fotografia. Nagrodzimy, naszym zdaniem, najlepsze foty. Wejściówki są bezterminowe. Można wykorzystać je natychmiast, można w dowolnym, wybranym przez siebie czasie.

Dla autorów najlepszego zestawu zdjęć mamy dodatkową, wyjątkowa nagrodę – przepięknie wydany album z archiwalnymi fotografiami, widokówkami i historią twierdzy w Srebrnej Górze oraz podwójną wejściówkę na nocne zwiedzanie twierdzy. Kto otrzyma nagrody? Dowiecie się 31 stycznia 2022. Najlepsze zimowe wspomnienia opublikujemy także na naszym serwisie internetowym.

Srebrna Góra to niewielka wieś w województwie dolnośląskim, położona na przełęczy, która rozdziela tajemnicze Góry Sowie od Gór Bardzkich. Z uwagi na swoje strategiczne położenie, powstała tu największa twierdza górska w Europie, czyli Twierdza Srebrna Góra. Dziś to jedna z największych atrakcji Dolnego Śląska.

Z uwagi na swoje położenie i atrakcje, Srebrna Góra jest nazywana również Perłą Gór Sowich.

Źródło: Twierdza Srebrna Góra

Źródło: Twierdza Srebrna Góra

Źródło: Twierdza Srebrna Góra

Źródło: Twierdza Srebrna Góra

Źródło: Twierdza Srebrna Góra

Zobacz także