Dodano: 24 lipca 2017 17:07

Tunel jednak istnieje? Piotr Koper potwierdza: naukowcy wracają doszczegółowić badania

Tematy: 


Są pierwsze wyniki badań, jakie na 65 km przeprowadzili pracownicy Przedsiębiorstwa Badań Geofizycznych z Warszawy. I są to wyniki na tyle obiecujące, że zdecydowano się je uzupełnić o bardziej precyzyjne, skierowane dokładnie w jeden punkt pomiary.

– Badania wskazały wyraźną anomalię. Czy na tyle wyraźną, żeby mieć nadzieję na odnalezienie czegoś? Myślę, że gdyby było inaczej naukowcy nie przyjeżdżaliby ponownie – odpowiada naszej redakcji Piotr Koper – tym razem badania również będą prowadzone metodą elektrooporową, jednak wykonywany będzie nie rezonans elektromagnetyczny dużego obszaru, lecz sondowanie małego, wskazanego przez naukowców fragmentu terenu.

Wszystko wskazuje na to, że gorączka złota na 65 km jeszcze nie wygasła – wręcz przeciwnie – z każdym tygodniem temperatura emocji co raz bardziej rosną. Na bieżąco będziemy śledzili postępy ekipy Piotr Kopera informując Państwa o postępach w pracach.

Ekipa Przedsiębiorstwa Badań Geofizycznych z Warszawy na 65 km linii kolejowej Wrocław-Jelenia Góra. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Zobacz także

© DTP Service s.c. Wałbrzych 2015