Dodano: 11 stycznia 2022 20:42

nasz news Trzy samochody rozbite na skrzyżowaniu Sikorskiego i Niepodległości. Sprawca uciekał przed policją

Tematy: 


Dwa samochody zostały rozbite na ulicy Niepodległości na skutek zderzenia z trzecim, którego kierowca uciekał przed policją. Na szczęście obyło się bez ofiar, choć na miejsce zadysponowano też zespół ratownictwa medycznego.

Jak wynika z pierwszych informacji we wtorek, tuż po godzinie 20. kierujący Oplem Corsą kierowca nie zatrzymał się do kontroli policyjnej w okolicach Śródmieścia. Policjanci rozpoczęli pościg, który zakończył się na skrzyżowaniu ulic Niepodległości i Sikorskiego. Tam doszło do zderzenia z dwoma innymi pojazdami.

Na miejscu pracuje policja, która kieruje ruchem na skrzyżowaniu. Wjeżdżając zarówno od strony ulicy Świdnickiej jak i Sikorskiego radzimy zachować ostrożność. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze kilkadziesiąt minut.

Zderzenie samochodów trzech samochodów na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Niepodległości. Fot. A. Pisarska / Dziennik WałbrzychZderzenie samochodów trzech samochodów na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Niepodległości. Fot. A. Pisarska / Dziennik WałbrzychZderzenie samochodów trzech samochodów na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Niepodległości. Fot. A. Pisarska / Dziennik WałbrzychZderzenie samochodów trzech samochodów na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Niepodległości. Fot. A. Pisarska / Dziennik WałbrzychZderzenie samochodów trzech samochodów na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Niepodległości. Fot. A. Pisarska / Dziennik WałbrzychZderzenie samochodów trzech samochodów na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Niepodległości. Fot. A. Pisarska / Dziennik WałbrzychZderzenie samochodów trzech samochodów na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Niepodległości. Fot. A. Pisarska / Dziennik WałbrzychZderzenie samochodów trzech samochodów na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Niepodległości. Fot. A. Pisarska / Dziennik WałbrzychZderzenie samochodów trzech samochodów na skrzyżowaniu ulic Sikorskiego i Niepodległości. Fot. A. Pisarska / Dziennik Wałbrzych

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Zobacz także