Tragedia w Sokołowsku. Nie żyje mężczyzna przygnieciony ciągnikiem

26 listopada 2020 13:16. Fot. ilustracyjna / archiwum Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Tragedia w Sokołowsku. Nie żyje mężczyzna przygnieciony ciągnikiem. Do zdarzenia doszło w lesie, około 200 metrów od utwardzonej drogi. Według wstępnych ustaleń na ciągniku jechała trójka pracownikow leśnych. Z nieustalonych dotąd przyczyn jeden z mężczyzn wpadł pod tylną część maszyny. 

Na miejsce zadysponowano 4 jednostki straży pożarnej oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ten jednak mógł wylądować dopiero na lądowisku w Szpitalu im. Sokołowskiego na Piaskowej Górze. Stamtąd ratownicy i lekarze zostali przewiezieni do Sokołowska. 

W międzyczasie trwała akcja reanimacyjna poszkodowanego mężczyzny. NIestety. po przyjeździe na miejsce lekarz zespołu LPR stwierdził zgon. 

REKLAMA

W tej chwili na miejscu policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, trwają tam czynności procesowe. Nie wiadomo czy mężczyźni byli trzeźwi. 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 26 listopada 2020 13:16
`