Tragedia w Sokołowsku. Nie żyje mężczyzna przygnieciony ciągnikiem

26 listopada 2020 13:16. Fot. ilustracyjna / archiwum Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Tragedia w Sokołowsku. Nie żyje mężczyzna przygnieciony ciągnikiem. Do zdarzenia doszło w lesie, około 200 metrów od utwardzonej drogi. Według wstępnych ustaleń na ciągniku jechała trójka pracownikow leśnych. Z nieustalonych dotąd przyczyn jeden z mężczyzn wpadł pod tylną część maszyny. 

Na miejsce zadysponowano 4 jednostki straży pożarnej oraz śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ten jednak mógł wylądować dopiero na lądowisku w Szpitalu im. Sokołowskiego na Piaskowej Górze. Stamtąd ratownicy i lekarze zostali przewiezieni do Sokołowska. 

W międzyczasie trwała akcja reanimacyjna poszkodowanego mężczyzny. NIestety. po przyjeździe na miejsce lekarz zespołu LPR stwierdził zgon. 

REKLAMA

W tej chwili na miejscu policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia, trwają tam czynności procesowe. Nie wiadomo czy mężczyźni byli trzeźwi. 

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Dodano: 26 listopada 2020 13:16
`