Dodano: 31 października 2019 20:34

Tragedia w Borównie. Dziewczynka potrącona na przejściu dla pieszych. Poszukiwany kierowca białego busa

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

11-letnia dziewczynka została potrącona na przejściu dla pieszych w Borównie koło Czarnego Boru. Dziewczynka żyje. Za sprawcą ruszyli świadkowie zdarzenia. Także policja poszukuje kierowcy busa.

Do dramatycznych zdarzeń doszło wieczorem 31 października. W Borównie, niedaleko Czarnego Boru, w grupkę zbierających cukierki, przebranych w halloweenowe stroje dzieci z dużym impetem wjechał kierowca białego busa.

– Huk był taki, jakby zderzyły się dwa auta – powiedział świadek zdarzenia. – Samochód najpierw uderzył w barierki, potem w dzieci. Ruszyliśmy w pościg za busem, ale zniknął nam w lesie. 

REKLAMA

Według naszych, nieoficjalnych informacji kierowca busa po uderzeniu dziewczynki miał zatrzymać się, wysiąść z samochodu i nie udzieliwszy dziewczynce pomocy – odjechać. Poszkodowane dziecko, po udzieleniu pierwszej pomocy medycznej została odwieziona do szpitala Sokołowskiego w Wałbrzychu.

Do tej pory nie udało się ustalić sprawcy zdarzenia. Policja wałbrzyska i kamiennogórska wystawiła posterunki na drogach w okolicach Borówna, Kamiennej Góry i Czarnego Boru. Świadkom zdarzenia kierowca miał zniknąć z oczu w lesie w okolicach kamieniołomów.

Borówno. Fot. użyczone / juzwiesz24.pl

Borówno. Fot. użyczone / juzwiesz24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także