Dodano: 29 stycznia 2024 11:37

Tragedia na torach. Wypadek w Boguszowie-Gorcach. Ruch na linii do Jeleniej Góry wstrzymany!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Aktualizacja, godz. 11.57 

Z powodu rozległych obrażeń jakich doznała osoba, ktora uległa wypadkowi ruch na trasie do i z Jeleniej Góry został wstrzymany. Pasażerowie mają przejść do stacji w Witkowie i stamtąd zabrani komunikacją zastępczą. Na miejsce jedzie prokurator. W tej chwili nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.

——–

REKLAMA

Z powodu wypadku na torach, do jakiego doszło pomiędzy stacjami Boguszów-Gorce Zachód a stacją w Sędzisławiu, ruch pociągów na linii do Jeleniej Góry został wstrzymany.

Według naszych pierwszych, nieoficjalnych informacji znajdująca się na torach osoba została potrącona przez pociąg jadący z Poznania do Szklarskiej Poręby. Wciąż nie ma dokładnych informacji na temat wypadku. Wiadomo jedynie, że jeden z torów jest przejezdny i tamtędy, jeśli pracujące na miejscu służby nie zadecydują inaczej, będzie prowadzony ruch.

Pasażerowie pociągu mają zostać przesadzeni do innego składu tak, aby móc kontynuować podróż.

Fot. A.Pawlukiewicz / juzwiesz24.pl

Fot. A.Pawlukiewicz / juzwiesz24.pl

Fot. A.Pawlukiewicz / juzwiesz24.pl

Fot. A.Pawlukiewicz / juzwiesz24.pl

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także