Dodano: 29 stycznia 2024 11:37
Tragedia na torach. Wypadek w Boguszowie-Gorcach. Ruch na linii do Jeleniej Góry wstrzymany!
Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!
Aktualizacja, godz. 11.57
Z powodu rozległych obrażeń jakich doznała osoba, ktora uległa wypadkowi ruch na trasie do i z Jeleniej Góry został wstrzymany. Pasażerowie mają przejść do stacji w Witkowie i stamtąd zabrani komunikacją zastępczą. Na miejsce jedzie prokurator. W tej chwili nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia.
——–
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Z powodu wypadku na torach, do jakiego doszło pomiędzy stacjami Boguszów-Gorce Zachód a stacją w Sędzisławiu, ruch pociągów na linii do Jeleniej Góry został wstrzymany.
Według naszych pierwszych, nieoficjalnych informacji znajdująca się na torach osoba została potrącona przez pociąg jadący z Poznania do Szklarskiej Poręby. Wciąż nie ma dokładnych informacji na temat wypadku. Wiadomo jedynie, że jeden z torów jest przejezdny i tamtędy, jeśli pracujące na miejscu służby nie zadecydują inaczej, będzie prowadzony ruch.
Pasażerowie pociągu mają zostać przesadzeni do innego składu tak, aby móc kontynuować podróż.

Fot. A.Pawlukiewicz / juzwiesz24.pl

Fot. A.Pawlukiewicz / juzwiesz24.pl

Fot. A.Pawlukiewicz / juzwiesz24.pl

Fot. A.Pawlukiewicz / juzwiesz24.pl

Zobacz także
- Wałbrzych. Auto wjechało w płot. Kierowca uciekł
- Czeskie media piszą o scenach, jak z filmu. Obława na granicy z Czechami
- Powiat Wałbrzyski powoła Radę Seniorów. „Chcemy działać razem” – zapowiada starosta Leonard Górski
- Pościg na granicy z Czechami. Miały paść strzały
- Prototypy czy zastawa dla Białego Domu. Skarby z nieistniejącej Porcelany Krzysztof
- Wałbrzych. Przydatny skrót na Żeromskiego. Miasto wybuduje 30 metrów drogi
Najczęściej czytane
Gwiazdy na Dniach Wałbrzycha. Znamy szczegółowy program
Wałbrzych. Wyburzono spory kwartał w Śródmieściu. W środku miasta powstał wielki, pusty plac
Karol Nawrocki w Wałbrzychu. Było o CPK i Górniku Wałbrzych
Dzierżoniów. Zbliża się święto miasta. Na scenie gwiazdy
Przetarg napisany pod konkretną ofertę? Śledczy o sprawie dotyczącej wałbrzyskiej spółki komunalnej