Dodano: 9 października 2020 08:45
Tragedia na Piaskowej Górze. Nie żyje mężczyzna
Tematy: piaskowa góra policja straż pożarna wypadek
Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!
Nie żyje mężczyzna, którego ujawniono dziś rano na dachu pawilonu handlowego przy stuku ulic Broniewskiego i Hirszfelda. Leżące na dachu ciało zgłosiła rano służbom mieszkanka jednego z bloków.
Na miejsce przyjechały zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i policja. Mężczyzna już nie żył. W tym momencie nie wiadomo w jakich okolicznościach doszło do tragedii. Na miejscu pracuje policja pod nadzorem prokuratorskim.

Zwłoki meżczyzny ujawniono na dachu pawilonu handlowego na Piaskowej Górze. fot. użyczone / czytelnik

Zwłoki meżczyzny ujawniono na dachu pawilonu handlowego na Piaskowej Górze. fot. użyczone / czytelnik

Zwłoki meżczyzny ujawniono na dachu pawilonu handlowego na Piaskowej Górze. fot. użyczone / czytelnik

Zobacz także
- Maryla i Mateusz w Studio Dziennik. Co w Wałbrzychu robią niezwykli goście?
- Zaginął 66-letni Henryk Krzaczkowski. Policja prosi o pomoc
- Zamieszanie w Wałbrzychu! Kim są tajemniczy goście sprzed blisko 150 lat?
- 300-letni dokument i 100-letnie pocztówki. Niezwykle interesująca zawartość kapsuły czasu z Niedźwiedzicy
- Tak wyglądał wczorajszy wypadek na A4. Włącz myślenie i jedź ostrożnie – apeluje policja
- Zdrowie seksualne mężczyzn – co trzeba o nim wiedzieć?
Najczęściej czytane
Mężczyzna podpalił się w Wałbrzychu. Dramatyczne sceny na Białym Kamieniu
Autobusowy kryzys w powiecie. Wałbrzych odciął wsparcie, starostwo reaguje dopłatami do transportu
Wałbrzych. Osiem obiektów ochrony zbiorowej. Ile osób znajdzie w nich schronienie?
260 milionów do wydania na termomodernizacje. Czasu na wydanie jest bardzo mało
Dolny Śląsk. Ważne inwestycje w gospodarkę wodno-ściekową