Tematy: straż pożarna tlenek węgla ulica polna
Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!
W nocy w jednej z kamienic przy ulicy Polnej w Wałbrzychu zginął mężczyzna. Udusił się dymem z palącej się wersalki.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Do tego tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w nocy z piątki na sobotę. Według naszych nieoficjalnych informacji w jednym z mieszkań przy ulicy Polnej na Nowym Mieście zapaliła się najpierw tapicerka, a następnie pianka wersalki. Śpiący na niej mężczyzna udusił się tlenkiem węgla. Od rana na miejscu pracowali strażacy, którzy w całej kamienicy prowadzili pomiary tlenku węgla.
Strażacy przypominają, że paląca gąbka tapicerska to jeden z najbardziej toksycznych materiałów, jakie znajdują się w naszych mieszkaniach. Spala się w bardzo wysokiej temperaturze, a podczas spalania wydziela cyjanowodór i tlenek węgla. Do śmierci może doprowadzić nawet niewielka dziurka wypalona niedopałkiem papierosa.
Skończyłeś czytać? Zobacz najważniejsze aktualności z Wałbrzycha:
PRZEJDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ →
Wałbrzych. Prywatni przewoźnicy jednak nie będą mogli korzystać z przystanków w Wałbrzychu
Kolejne utrudnienia między Starymi Bogaczowicami a Strugą. Drogę będą zamykać każdego wieczoru
Wałbrzych. Do końca tygodnia nowa sygnalizacja świetlna na Podzamczu
Głuszyca będzie miała nowy basen. Przebudowa ruszy po tym sezonie
Ulica Beethovena oficjalnie otwarta. Dawne tereny pokopalniane zmieniły się nie do poznania
Wałbrzych. Ulica Beethovena jak nowa
Pilny komunikat. Wody z kranu nie wolno pić w Jabłowie i części Czarnego Boru
Wybierasz się na Silent Disco? Redpoint przygotował specjalną ofertę
Region. Wypadek z udziałem konia. Nie żyje 18-miesięczne dziecko
Wirki. Wodę z dawnej kopalni „tankują” jak paliwo. Zobacz, jak działa niezwykły dystrybutor (WIDEO)