To nie martwy pies bez głowy, a kot. Nowe fakty w sprawie makabrycznego odkrycia koło Czarnego Boru

13 czerwca 2022 16:26. Zwłoki psa z uciętą głową. Fot. źródło: Facebook.com

O makabrycznym znalezisku na łące w okolicach Jaczkowa w gminie Czarny Bór informowała dziś rano jedna z internautek. Kobieta na jednym z portali społecznościowych informowała o znalezieniu ciała psa z uciętą głową. Sprawę bada już policja. Okazuje się, że na łące znaleziono nie psa, a kota.

Dzisiaj rano na łące znaleziono ciało psa (?) z odciętą głową! Czy ktoś poznaje zwierzę? Proszę o udostępnienia może ktoś coś wie. Sprawa zgłoszona na policję – pisała na jednym z portali społecznościowych mieszkanka regionu.

Początkowo uzyskaliśmy informację, że policja nie otrzymała takiego zgłoszenia. Po kilku godzinach nasza redakcja została jednak poinformowana, że policja pod nadzorem prokuratury bada już sprawę.

REKLAMA

Ze wstępnych informacji wynika, że na łące koło Jaczkowa w gminie Czarny Bór znaleziono nie martwego psa, a kota z odciętą głową. Z naszych informacji wynika, że głowy nie było w pobliżu martwego kota. Nie było także zbyt dużej ilości krwi, a rana nie wyglądała na szarpaną, a raczej ciętą.

Makabryczną sprawą pod nadzorem prokuratury zajęła się policja. Martwy kot został zabezpieczony do sekcji zwłok.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 13 czerwca 2022 16:26
`