Tetris Challenge wałbrzyskich siatkarzy

2 października 2019 18:47. Źródło: MKS Auqa Zdrój

Tematy: 


Wałbrzyscy siatkarze podejmują wyzwanie i dołączają do internetowego szaleństwa zwanego „tetris challange”. Media społecznościowe zalewa fala wpisów, między innymi służb – policji, wojska, służb ratowniczych – które chcąc się pochwalić sprzętem, jaki wykorzystują przy pracy wykonują zdjęcia, zazwyczaj z lotu ptaka, a następnie publikują je na Facebooku. Do grona tetrisowców  dołączyli właśnie siatkarze MKS Aqua Zdrój.

– Jesteśmy chyba pierwszym klubem w Polsce, z tego co widziałem po hasztagach w mediach społecznościowych, który takie zdjęcie wykonał. – powiedział w rozmowie z Dziennikiem Fabian Kurzawiński, drugi trener MKS Aqua Zdrój – Mamy do tego możliwości – hala Aqua Zdrój jest wysokim obiektem i można było takie zdjęcie wykonać. Hasło padła na jednym z treningów. Nie musiałem do tego specjalnie namawiać zawodników. Całość zajęła nam około 15 minut.

Na zdjęciu wykonanym przez wałbrzyskich siatkarzy widać sprzęt, który wykorzystują do treningów: to nie tylko piłki i siatka, czyli to co się kojarzy z siatkówką, ale również podest-trenażer dla rozgrywających, podesty dla zawodników, atrapy bloku – jednym słowem wszystko, co przydaje się przy treningu w nowoczesnej siatkówce.

REKLAMA

Zwyczajowo już siatkarze po wykonaniu i opublikowaniu na Facebooku zdjęcia nominowali kolejną drużynę, zachęcając do wzięcia udziału w zabawie. Wałbrzyszanie wskazali kierowaną przez pochodzącego z Wałbrzycha Krzysztofa Ignaczaka Asseco Resovię Rzeszów. Czy klub podejmie wyzwanie? Zobaczymy.

My serdecznie zapraszamy na mecze naszych siatkarzy. Najbliższa okazja  do zobaczenia ich w akcji będzie 12 października godzina o godzinie 15:00. Do Wałbrzycha przyjeżdża Astra Nowa Sól.

Źródło: MKS Auqa Zdrój

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 2 października 2019 18:47
`