Dodano: 19 września 2019 19:54
Ten rower możesz wygrać w sobotę w czasie wycieczki rowerowej z Wałbrzycha do Jedliny-Zdroju
Zasięg osiemdziesiąt kilometrów. Maksymalna prędkość 35 km/h i w pełni polska konstrukcja – to główne cechy roweru elektrycznego, który każdy będzie mógł wygrać już w sobotę w czasie specjalnej wycieczki rowerowej z Wałbrzycha do Jedliny-Zdroju. Warunki są dwa: trzeba przejechać całą trasę i po wylosowaniu swojego nazwiska, odpowiedzieć na proste pytanie.
Przejazd to pomysł na Dzień Bez Samochodu, który przypada w tym roku w niedzielę. Rajd rowerowy zaplanowano jednak już w sobotę. Początek o godzinie dziesiątej na terenie siłowni zewnętrznej przy kościele Piotra i Pawła na Podzamczu. Warto pojawić się jednak wcześniej, by podpisać specjalne oświadczenie dla uczestników zabawy. To wśród tych osób, które zgłoszą się i przejadą całą trasę rozlosowany zostanie elektryczny rower. Wylosowany szczęśliwiec będzie musiał odpowiedzieć jeszcze na proste pytanie.
To piękny rower, tak o specjalnej nagrodzie mówi Roman Szełemej, prezydent Wałbrzycha.
– Bardzo dobrze wyresorowany. Jest bardzo mocne wspomaganie. To jest typowy rower elektryczny, praktycznie górski. Na szerokich oponach. Ważne jest, że jest bardzo dobrze amortyzowany – mówi prezydent Wałbrzycha.
Uczestnicy sobotniego rajdu będą mogli przekonać się, że z Podzamcza w Wałbrzychu ścieżkami rowerowymi można dojechać do samej Jedliny-Zdroju. To blisko 20 kilometrowa trasa.

Elektryczny rower trafi do jednego z uczestników rajdu. fot. DAI / Dziennik Wałbrzych

Elektryczny rower trafi do jednego z uczestników rajdu. fot. DAI / Dziennik Wałbrzych

Elektryczny rower trafi do jednego z uczestników rajdu. fot. DAI / Dziennik Wałbrzych

Elektryczny rower trafi do jednego z uczestników rajdu. fot. DAI / Dziennik Wałbrzych

Elektryczny rower trafi do jednego z uczestników rajdu. fot. DAI / Dziennik Wałbrzych
Zobacz także
- Wystartował sezon grillowy! Poznaj sekret soczystego schabu z grilla
- Tragiczny wypadek pod Marciszowem. Nie żyje 27-letni kierowca
- Jurek Owsiak odwiedził Dzierżoniów. W mieście powstało Rondo Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
- Internetowi oszuści atakują! Tylko jednego dnia trzech mieszkańców naszego regionu straciło blisko 40 tysięcy złotych!
- Ważący blisko 400 kg ametyst z Urugwaju pojawi się w Szczawnie-Zdroju. To jeden z eksponatów zaplanowanej w weekend giełdy minerałów
- Blisko dobę okupował dźwig na budowie S3 koło Gostkowa. Operator zszedł już na ziemię
Najczęściej czytane
Duża akcja służb na budowie S3. Z dźwigu nie chce zejść operator
Zamknięta droga z Wałbrzycha do Świebodzic! Na DK 35 zderzyły się dwa TIRy
Lisia Sztolnia się zawaliła? Niepokojące słowa prezydenta Wałbrzycha na sesji rady miejskiej
Będzie łatwiejszy dojazd do S3
Obwodnica otwarta w lipcu! Jednoznaczna deklaracja prezydenta Wałbrzycha