Te gwiazdy usłyszymy na Dniach Wałbrzycha. Święto miasta w maju

15 kwietnia 2022 13:33. Wałbrzych, 26-27.05.2017. W tym roku Dni Wałbrzycha przeniesiono z września na koniec maja. W ich ramach wystąpił zespół Perfect, Oceana i Dawid Kwiatkowski. fot, Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Vito Bambino, Katarzyna Nosowska i Małgorzata Ostrowska to gwiazdy, które zobaczymy na scenie tegorocznych Dni Wałbrzycha. Święto miasta zaplanowano 27 i 28 maja na terenie Starej Kopalni.

Już nie możemy się doczekać. Dni Wałbrzycha, 27 i 28 maja. Zapraszamy na plac eventowy Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia. Szykujemy  solidną dawkę dobrej muzyki, wystąpią także wałbrzyszanie. Przy Starej Kopalni stanie atrakcyjny lunapark, będzie bogata strefa cateringowa – zachęca Jarosław Buzarewicz, dyrektor Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Dni Wałbrzycha to także finał konkursu „Wałbrzych ma Talent”. Na scenie pojawią się artyści z Aglomeracji Wałbrzyskiej. Wystąpią także DJ P. Turner i Anna Herliakh oraz Miejskie Granie Cover Band. Nie zabraknie również Zespołu Pieśni i Tańca „Wałbrzych”.

REKLAMA

Dni Wałbrzycha wracają po dwuletniej, pandemicznej przerwie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 15 kwietnia 2022 13:33
`