Targi Pracy HoReCa już jutro w Wałbrzychu

28 czerwca 2023 10:17. Targi Pracy plakat. użyczony

Tematy: 


Okres letni to intensywny czas w turystyce. Otwiera możliwości pracy w restauracji, hotelu, pensjonacie, czy schronisku turystycznym. Propozycje zatrudnienia w takich miejscach będzie można znaleźć 29 czerwca w Wałbrzychu podczas I Branżowych Targów Pracy HoReCa.  

To pierwsze spotkanie branży hotelarskiej, gastro i kafeteryjnej z mieszkańcami Wałbrzycha i okolic szukającymi zarówno zatrudnienia na okres wakacyjny, jak i planujących długoterminową współpracę.

Praca w turystyce

REKLAMA

Targi pracy z branży sektora HoReCa to doskonała okazja do nawiązania kontaktów z różnymi pracodawcami i przedstawicielami firm z branży hotelarskiej, gastronomicznej i turystycznej. W jednym miejscu i w krótkim czasie potencjalni pracownicy będą mogli spotkać się bezpośrednio z rekruterami i przedstawić swoje umiejętności oraz zainteresowania, a także poznać ich oczekiwania i wymagania dotyczące pracowników.  Podczas wydarzenia będzie można dowiedzieć się więcej o warunkach zatrudnienia i możliwościach rozwoju zawodowego w różnych firmach, porównać ich oferty. Udział w takich targach to być może pierwszy krok do otrzymania pracy, a także nawiązania cennych relacji, które mogą przynieść korzyści również w przyszłości. Targi skierowane są do obywateli z Polski i Ukrainy.

Pracodawcy, których będzie można spotkać podczas wydarzenia to lokalne firmy poszukujące kelnerów, barmanów, recepcjonistów, baristów, ogrodników, serwisantów rowerowych. Niekoniecznie są to oferty jedynie na sezon letni, dlatego warto odwiedzić potencjalnych pracodawców z regionu i zweryfikować, z kim warto na dłużej związać swoją ścieżkę zawodową.

Targi są dla nas okazją do spotkania i poznania oczekiwań obecnego rynku pracowników. My też chcemy dać się poznać i jesteśmy otwarci na dialog z odwiedzającymi. Do naszej Kinokawiarni Zdrowie w Sokołowsku poszukujemy baristów oraz osób do obsługi klienta. Młodych i energicznych ludzi zapraszamy również do wsparcia naszych wydarzeń – lipcowego Festiwalu Góry Literatury oraz sierpniowego Sanatorium of Sound i Festiwalu Filmowego Hommage à Kieślowski – opowiada Zuzanna Fogtt z Fundacji Sztuki Współczesnej „In Situ”.

Wśród wystawców znajdą się: Hotel & Restauracja Maria, Coolturalna Montownia, Resort Jedlinka czyli Hotel, Restauracja i Browar, schronisko PTTK „Andrzejówka” oraz schronisko PTTK „Harcówka”, Kinokawiarnia Zdrowie z Sokołowska, hotel w Szczawnie-Zdroju „Dworzysko”, Willa Kwiaty Polskie z Jedliny Zdroju, GreenEbike Sudety – Sudecka Rowerownia.

Na odwiedzających, poza lokalnymi firmami, czekają również instytucje takie jak Fundacja Ukraina, Instytut Praw Migrantów, IOM Poland, Eures Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy. Warto skorzystać z doradztwa zawodowego, które będzie udzielane na stanowiskach tych podmiotów.

Udział w targach jest bezpłatny. Odwiedzających zapraszamy już w najbliższy czwartek 29 czerwca
2023 r. w godzinach 10.00 -14.00 do Wałbrzyskiego Centrum Integracji, ul. Słowackiego 26a/1
w Wałbrzychu.

Organizatorami wydarzenia są Stowarzyszenie Ukraina – Wałbrzych oraz Fundacja Nowa Ekonomia Społeczna. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Wałbrzycha dr Roman Szełemej.

I Branżowe Targi Pracy plakat. użyczony

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 28 czerwca 2023 10:17
`