Taniej i wygodniej w Aqua-Zdroju

29 maja 2019 21:16. Aqua-Zdrój fot. ilustracyjne / Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Uproszczenie cennika, wymiana kart lojalnościowych na nowocześniejsze czy wreszcie dodatkowe atrakcje. Znamy szczegóły zmian, do których w najbliższych dniach dojdzie w ofercie Aqua-Zdroju dotyczącej części basenowej.

Jedna z propozycji wiąże się bezpośrednio z oszczędnością. Oferta w cenniku, która wcześniej dotyczyła wejścia na dwie godziny, niedługo zacznie obowiązywać na trzy godziny.

Uproszczony ma być cennik, który obecnie podzielony jest nie tylko na poszczególne godziny, ale także na dni tygodnia. Ceny zależą w nim od pory dnia czy właśnie danego dnia tygodnia. Wkrótce i to się zmieni.

REKLAMA

Nie zabraknie także nowości na samym basenie. W brodziku pojawi się między innymi zjeżdżalnia czy dodatkowe atrakcje, które mają sprawić, że najmłodsi będą chcieli więcej czasu spędzać w wodzie. Nowe atrakcje mają pojawić się już w najbliższą sobotę.

Znikną także stare, kartonowe karty lojalnościowe. Zastąpią je nowoczesne karty plastikowe z chipem, na których będzie można także zbierać punkty.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 29 maja 2019 21:16
`