Dodano: 26 kwietnia 2023 07:14

Tańczące emocje w Szczawnie-Zdroju. Krajowe Mistrzostwa Tańca i eliminacje do Mistrzostw Europy i Świata

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


W majowy weekend w Szczawnie-Zdroju odbędą się Krajowe Mistrzostwa Tańca, które potrwają cztery dni, od 28 do 1 maja. Mistrzostwa obejmują 14 różnych formacji tańca, w tym m.in. jazz, hip-hop, show dance, i disco dance. Tomasz Durajczyk, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Szczawnie-Zdroju, opowiada, że najlepsi tancerze będą rywalizować o tytuły mistrzów Polski, a także kwalifikacje do Mistrzostw Europy i Świata.

Cała Polska Taneczna przez cztery dni będzie gościć w Szczawnie Zdroju i rywalizować o największy cel w swojej karierze. Ja jeszcze powiem, że to są Krajowe Mistrzostwa tańca. W tych 14 formacjach, ale zarazem eliminacje do Mistrzostw Świata i do Mistrzostw Europy– Opowiada dyrektor Durajczyk.

Najwięcej uczestników rywalizować będzie w hip-hopie i disco dance. W trakcie Mistrzostw odbędą się eliminacje oraz finały. Gala, w której wystąpią najlepsi tancerze, odbędzie się 29 kwietnia, a finały – 30 kwietnia i 1 maja.

REKLAMA

To są te takie finały finałów, gdzie zostaną na parkiecie najlepsi z najlepszych– dodaje Durajczyk.

Bilety na Mistrzostwa są dostępne w ograniczonej ilości i można je nabyć w hali, gdzie odbywają się zawody. Durajczyk zaprasza do Szczawna-Zdroju na tańce i sportowe emocje.

Choć nie  możemy zaoferować nieograniczonej ilości biletów ze względu na rozmiar naszej hali w porównaniu do większych w innych miastach, jednak serdecznie zapraszamy na wydarzenie. Ograniczona liczba biletów będzie dostępna do nabycia przed godziną 16:00 w każdym dniu występu. Biuro zawodów oraz kasa będą zlokalizowane przy basenie.

Mistrzostwa w Tańcu fot. użyczone MOSIR Szczawno- Zdrój

Mistrzostwa w Tańcu fot. użyczone MOSIR Szczawno- Zdrój

Mistrzostwa w Tańcu fot. użyczone MOSIR Szczawno- Zdrój

 

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Zobacz także