Dodano: 3 sierpnia 2021 13:16

Tak odpoczywa prezydent Wałbrzycha. Zamiast plaży czy gór, wyprawa rowerowa

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ponad siedemset kilometrów w ciągu pięciu dni chce pokonać prezydent Wałbrzycha w czasie swojej urlopowej wyprawy. Roman Szełemej nie kryje swojego zamiłowania do aktywnego stylu życia. Na portalach społecznościowych chętnie chwali się przebiegniętymi czy przejechanymi trasami.

Prezydent Wałbrzycha rozpoczął urlop, którego nie zamierza spędzać na plaży czy w górach. Roman Szełemej chce przejechać na rowerze ponad siedemset kilometrów. Swoją wyprawę rozpoczął dziś w Berlinie. Samorządowiec za pięć dni chce dotrzeć do Amsterdamu. Na wyprawę prezydent nie wybrał się sam. Towarzyszy mu Rafał Jurkowlaniec.

Startujemy właśnie na rowerach z Berlina do Amsterdamu. Przez 5 dni pokonamy ponad 700 km. Dzisiaj czeka nas 150 km do Magdeburga. Proszę trzymać kciuki – pisze na Instagramie samorządowiec.

REKLAMA

Rowerowe wyprawy to temat, który Roman Szełemej chętnie porusza w kuluarowych rozmowach. Kilka tygodni temu na Instagramie pojawił się wpis, w którym samorządowiec chwalił się pokonaniem na rowerze 150 kilometrów po Dolnym Śląsku. Relację z wycieczki opublikował także w czerwcu.

3 czerwca świętowaliśmy Światowy Dzień Roweru. To zdecydowanie moja ulubiona aktywność fizyczna, pozwalająca odpocząć psychicznie od problemów dnia codziennego. Okolice Wałbrzycha to idealne tereny aby porządnie się zmęczyć – relacjonował samorządowiec.

Rafał Jurkowlaniec, towarzysz wyprawy, to były wojewoda i marszałek dolnośląski. To samorządowiec, który również znany jest ze swoich rowerowych wypraw.

Prezydent Wałbrzycha odpoczywa na rowerowej wyprawie fot. instagram

Prezydent Wałbrzycha odpoczywa na rowerowej wyprawie fot. instagram

Prezydent Wałbrzycha odpoczywa na rowerowej wyprawie fot. instagram

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także