Tak minął tydzień w regionie. Wałbrzyska Kronika Filmowa

20 października 2020 17:25. Strzelce, powiat świdnicki. Woda wylała na drogę, wiele podwórek zalanych. fot. Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Tydzień na Dolnym Śląsku minął pod znakiem intensywnych opadów deszczu i podtopień w wielu gminach. W ostatnich dniach zapadały także ważne decyzje dotyczące obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. Ta nie wpływa jednak na prowadzone inwestycje. Zapraszamy na filmowe podsumowanie tygodnia.

Tym razem w Wałbrzyskiej Kronice Filmowej podtopienia w powiatach świdnickim i dzierżoniowskim. Nowe obostrzenia w strefach żółtych i czerwonych. W pierwszej utrzymał się Wałbrzych, do drugiej trafił powiat kamiennogórski.

Na filmowym podsumowaniu także wyspa śmieci na Jeziorze Bystrzyckim i spektakularny zrzut wody na zaporze. Zapraszamy na Wałbrzyską Kronikę Filmową.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 20 października 2020 17:25
`