Tak minął tydzień w regionie. Wałbrzyska Kronika Filmowa

20 października 2020 17:25. Strzelce, powiat świdnicki. Woda wylała na drogę, wiele podwórek zalanych. fot. Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Tydzień na Dolnym Śląsku minął pod znakiem intensywnych opadów deszczu i podtopień w wielu gminach. W ostatnich dniach zapadały także ważne decyzje dotyczące obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. Ta nie wpływa jednak na prowadzone inwestycje. Zapraszamy na filmowe podsumowanie tygodnia.

Tym razem w Wałbrzyskiej Kronice Filmowej podtopienia w powiatach świdnickim i dzierżoniowskim. Nowe obostrzenia w strefach żółtych i czerwonych. W pierwszej utrzymał się Wałbrzych, do drugiej trafił powiat kamiennogórski.

Na filmowym podsumowaniu także wyspa śmieci na Jeziorze Bystrzyckim i spektakularny zrzut wody na zaporze. Zapraszamy na Wałbrzyską Kronikę Filmową.

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Dodano: 20 października 2020 17:25
`