Ta kobieta ukradła narty na stoku Ośrodka Narciarskiego Czarnej Górze. Szuka jej policja

14 marca 2023 07:04. fot. Dolnośląska Policja

Policjanci z Kłodzka publikują wizerunek poszukiwanej kobiety, która w styczniu tego roku na terenie Ośrodka Narciarskiego Czarna Góra ukradła narty marki Salomon 24H. – W toku prowadzonego postępowania funkcjonariusze zabezpieczyli nagranie z wizerunkiem sprawczyni i publikują go w celu ustalenia tożsamości kobiety. Być może ktoś z Państwa ją rozpozna. Prosimy o każdy sygnał w tej sprawie – apelują mundurowi.

Do kradzieży miało dojść 18 stycznia na terenie Ośrodka Narciarskiego Czarna Góra w Siennej, na terenie gminy Stronie Śląskie. To tam zniknęły narty w kolorze czarno-szarym z kijkami o długości 125 centymetrów. Mundurowi apelują o pomoc.

W tej sprawie apelujemy do osób, które rozpoznają podejrzaną o ten czyn kobietę lub mają jakąkolwiek wiedzę na temat tego zdarzenia, o zgłoszenie się bezpośrednio do Komisariatu Policji w Lądku-Zdroju przy ul. Kłodzkiej 36 lub o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 478752612 bądź za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: dyzurny.kp-ladek-zdroj@klodzko.wr.policja.gov.pl lub tel. alarmowy 112 – apelują policjanci.

REKLAMA

fot. Dolnośląska Policja

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 14 marca 2023 07:04
`