Szpital Sokołowskiego. Główna księgowa odeszła z pracy

11 stycznia 2022 18:14. Szpital im. Sokołowskiego w Wałbrzychu. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Anna Madalińska, pełniąca do tej pory obowiązki głównej księgowej Specjalistycznego Szpitala im. Sokołowskiego w Wałbrzychu zrezygnowała z pracy – wynika z naszych nieoficjalnych informacji. Nieoficjalnych, ponieważ ani Urząd Marszałkowski ani Szpital od początku grudnia nie odpowiedzieli na pytania zadawane przez Dziennik.

Anna Madalińska zastąpiła w listopadzie na stanowisku Annę Mickiewicz, która pracowała w szpitalu od ponad 20 lat. Od 2008 roku była zastępczynią głównej księgowej, od 2017 pełniła tę funkcję. Po odwołaniu najpierw dyrektor Marioli Dudziak, a następnie Romana Szełemeja złożyła wypowiedzenie z pracy. 21 grudnia szpital ogłosił nabór na stanowisko Głównej Księgowej.

Po tym, jak w sierpniu Urząd Marszałkowski w trybie natychmiastowym zwolnił z pracy długoletnią dyrektor wałbrzyskiego szpitala z pracy odeszła duża grupa pracowników administracyjnych. Z pracy zrezygnowało także kilku znaczących lekarzy, wśród nich jeden z najlepszych w Europie specjalistów endoskopii dr Artur Raiter. Kilka dni temu informowaliśmy, że z pełnionej funkcji zrezygnował dyrektor ds medycznych dr Mariusz Krata. Zastąpił go dr n.med Marceli Łukaszewski.

Dodano: 11 stycznia 2022 18:14
`