nasz news Szpital Sokołowskiego. Główna księgowa odeszła z pracy

11 stycznia 2022 18:14. Szpital im. Sokołowskiego w Wałbrzychu. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Anna Madalińska, pełniąca do tej pory obowiązki głównej księgowej Specjalistycznego Szpitala im. Sokołowskiego w Wałbrzychu zrezygnowała z pracy – wynika z naszych nieoficjalnych informacji. Nieoficjalnych, ponieważ ani Urząd Marszałkowski ani Szpital od początku grudnia nie odpowiedzieli na pytania zadawane przez Dziennik.

Anna Madalińska zastąpiła w listopadzie na stanowisku Annę Mickiewicz, która pracowała w szpitalu od ponad 20 lat. Od 2008 roku była zastępczynią głównej księgowej, od 2017 pełniła tę funkcję. Po odwołaniu najpierw dyrektor Marioli Dudziak, a następnie Romana Szełemeja złożyła wypowiedzenie z pracy. 21 grudnia szpital ogłosił nabór na stanowisko Głównej Księgowej.

Po tym, jak w sierpniu Urząd Marszałkowski w trybie natychmiastowym zwolnił z pracy długoletnią dyrektor wałbrzyskiego szpitala z pracy odeszła duża grupa pracowników administracyjnych. Z pracy zrezygnowało także kilku znaczących lekarzy, wśród nich jeden z najlepszych w Europie specjalistów endoskopii dr Artur Raiter. Kilka dni temu informowaliśmy, że z pełnionej funkcji zrezygnował dyrektor ds medycznych dr Mariusz Krata. Zastąpił go dr n.med Marceli Łukaszewski.

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Dodano: 11 stycznia 2022 18:14
`