Szczawno-Zdrój zaprasza na wspólne kolędowanie do Teatru Zdrojowego. Wstęp wolny

6 stycznia 2023 08:18. Szczawno-Zdrój fot. Jacek Zych/ Dziennik Wałbrzych
Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Muzyczna niespodzianka na Święto Trzech Króli w Szczawnie-Zdroju. Uzdrowisko zaprasza do wspólnego kolędowania do Teatru Zdrojowego. Na scenie wystąpi część składu zespołu Trebunia Tutka. Pojawią się Jan Trebunia-Tutka, Anna Trebunia-Wyrostek oraz Andrzej Polak. Nie zabraknie gości specjalnych, wśród nich między innymi Thomas Celis Sanchez z Meksyku. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

–Warto przyjść do Teatru Zdrojowego by usłyszeć bałkańskie, górlaskie i dobrze znane nam kolędy. Na scenie będzie, mówiąc potocznie, czad! Będzie zawodowo –mówi Mirosław Kowalik dyrektor Teatru Zdrojowego w Szczawnie – Zdroju

Bezpłatny koncert zaplanowano 6 stycznia w Teatr Zdrojowy w Szczawnie-Zdroju o godzinie 19:00. Na wspólne kolędowanie zapraszają burmistrz Szczawna-Zdroju, radni, proboszc parafii pod wezwaniem WNMP w Szczawnie-Zdroju oraz dyrektor Teatru Zdrojowego.

REKLAMA

–Wspaniały koncert z kolędami. Można, by powiedzieć po młodzieżowemu – ,,jest to hit” . Zapraszam Państwa,  wszystkich mieszkańców Szczawna- Zdroju i gości Szczawna- Zdroju  na koncert. Na wspólne śpiewanie kolęd.  Jesteśmy w okresie Bożego Narodzenia warto przyjść i być uczestnikiem wspaniałego koncertu – zachęca Marek Fedoruk burmistrz Szczawna- Zdroju.

 

Postaw nam kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Dodano: 6 stycznia 2023 08:18
`