Dodano: 19 kwietnia 2020 18:01

Szczawno-Zdrój. Pożar domku. Są poszkodowani

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Cztery zastępy straży pożarnej zmagały się z pożarem domku jednorodzinnego przy ulicy Mickiewicza w Szczawnie-Zdroju. Ogień pojawił się w piwnicy budynku i przeniósł się na część mieszkalną. W budynku były dwie osoby, poszkodowani odmówili jednak pomocy lekarskiej.

Ogień pojawił się w piwnicy i przeniósł się na część mieszkalną. Przyczyny pożaru nie są w tej chwili znane – mówi Tomasz Kwiatkowski z Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu.

Z ogniem walczyły cztery zastępy straży pożarnej. Na miejscu pojawił się także komendant wałbrzyskich strażaków, który akurat przejeżdżał w pobliżu… na rowerze.

REKLAMA

W pożarze ucierpiały dwie osoby. Poszkodowani odmówili jednak skorzystania z pomocy medycznej.

Pożar domu jednorodzinnego przy ulicy Mickiewicza w Szczawnie-Zdroju. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Pożar domu jednorodzinnego przy ulicy Mickiewicza w Szczawnie-Zdroju. fot. Tomasz Trybek / Dziennik WałbrzychPożar domu jednorodzinnego przy ulicy Mickiewicza w Szczawnie-Zdroju. fot. Jacek Zych / Dziennik WałbrzychPożar domu jednorodzinnego przy ulicy Mickiewicza w Szczawnie-Zdroju. fot. Tomasz Trybek / Dziennik WałbrzychPożar domu jednorodzinnego przy ulicy Mickiewicza w Szczawnie-Zdroju. fot. Jacek Zych / Dziennik WałbrzychPożar domu jednorodzinnego przy ulicy Mickiewicza w Szczawnie-Zdroju. fot. Tomasz Trybek / Dziennik WałbrzychPożar domu jednorodzinnego przy ulicy Mickiewicza w Szczawnie-Zdroju. fot. Tomasz Trybek / Dziennik WałbrzychPożar domu jednorodzinnego przy ulicy Mickiewicza w Szczawnie-Zdroju. fot. Jacek Zych / Dziennik WałbrzychPożar domu jednorodzinnego przy ulicy Mickiewicza w Szczawnie-Zdroju. fot. Jacek Zych / Dziennik WałbrzychPożar domu jednorodzinnego przy ulicy Mickiewicza w Szczawnie-Zdroju. fot. Tomasz Trybek / Dziennik WałbrzychPożar domu jednorodzinnego przy ulicy Mickiewicza w Szczawnie-Zdroju. fot. Jacek Zych / Dziennik WałbrzychPożar domu jednorodzinnego przy ulicy Mickiewicza w Szczawnie-Zdroju. fot. Tomasz Trybek / Dziennik WałbrzychPożar domu jednorodzinnego przy ulicy Mickiewicza w Szczawnie-Zdroju. fot. Tomasz Trybek / Dziennik Wałbrzych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także