Dodano: 18 listopada 2020 20:28

Szczawno-Zdrój. Nowe przejście w tunelu hitem wśród biegaczy… i sprzedawców samochodów

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Sporym zainteresowaniem cieszy się nowe przejście dla pieszych w skarpie kolejowej przy ulicy Ułanów Nadwiślańskich. Podświetlony tunel docenili już okoliczni biegacze, którzy chętnie zatrzymują się  w tym miejscu w czasie treningu na pamiątkową fotę. Okazuje się jednak, ze artystyczne walory przejścia i jego oświetlenia doceniają także… sprzedawcy aut.

Na jednym z portali społecznościowych pojawiła się oferta sprzedaży osobówki. Nie było by w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że internauci szybko wychwycili, że samochód stoi wewnątrz wybudowanego w Szczawnie-Zdroju przejścia.

Prawdopodobnie autor oferty stwierdził, że tunel i jego oświetlenie najlepiej podkreślą walory wystawionego na sprzedaż Passata B5. Oczywiście, tunel nie został zaprojektowany do tego, by do jego wnętrza wjeżdżały samochodu. Przejście przy ulicy Ułanów Nadwiślańskich jest dedykowane pieszym i rowerzystom.

REKLAMA

Wszystko wskazuje na to, że oferta, po tym, jak wyszło na jaw, gdzie zrobiono zdjęcie, zniknęła z internetu. Przypomnijmy, budowa podziemnego przejścia kosztowała pół miliona złotych. By wybudować trzydziestometrowy tunel budowlańcy musieli rozkopać skarpę kolejową.

Tunel pod nieczynną trasą kolejową po zakończeniu budowy szybko zyskał popularność wśród biegaczy i spacerowiczów, którzy chętnie się w tym miejscu fotografują, głównie po zmierzchu, gdy tunel jest oświetlony.

Teraz tunelem posłużył za plener do sesji fotograficznej dla samochodu. Być może czas pomyśleć o pełnometrażowej produkcji…

Źródło: facebook / Świdnica oddam sprzedam zamienię

Tunel dla pieszych w Szczawnie-Zdroju. Fot. API / Dziennik Wałbrzych

Tunel dla pieszych w Szczawnie-Zdroju. Fot. API / Dziennik Wałbrzych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także