Szczawno-Zdrój. Kramy, grzane wino i mikołaj od strażaków. Rozpoczyna się Jarmark Bożonarodzeniowy

16 grudnia 2022 14:37. Fot. użyczone

Tematy: 


Tradycyjnie już w ostatni weekend przed świętami w Szczawnie-Zdroju odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Na mieszkańców, gości i turystów czekają stoiska z rękodziełem, wyrobami regionalnymi, grzane wino i mikołajowe smakołyki od ratowników z Grupy Poszukiwawczo-ratowniczej OSP Wałbrzych.

Jak co roku jarmarczne stoiska rozstawione będą w hali spacerowej i części Parku Zdrojowego. Pogoda sprzyja. Świąteczną atmosferę zapewni biały puch przykrywający park, grzane wino i świąteczna muzyka.

– Jarmark co roku cieszy się dużym powodzeniem. Może klimat Szczawna, można ta hala spacerowa powodują, że chętnie osoby z innych miast przyjeżdżają do Szczawna. – mówi burmistrz miasteczka Marek Fedoruk.

Niektóre stoiska pojawią się już dziś po południu, jednak większość atrakcji działa się będzie w weekend. Warto przyjść do Szczawna na spacer choćby po to, żeby w zaśnieżonym parku poczuć klimat nadchodzących świąt. W tym roku oszczędności, jak w wielu innych miastach nie pozwoliły na świąteczne udekorowanie całego miasta, jednak Park, deptak i ich najbliższe okolice rozświetlają świąteczne ozdoby i iluminacje. Zapraszamy!

 

Dodano: 16 grudnia 2022 14:37
  • Cieniutko pisze:

    Zabrakło tylko ludzi i wystawców poza tym było wszystko .

  • Dodaj komentarz

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

    `