Szczawno-Zdrój. Jechała ponad 90 km/h. 29-latka straciła prawko na Łączyńskiego

14 listopada 2022 07:09.

Na trzy miesiące z prawem jazdy pożegnała się mieszkanka Wałbrzycha, która na ulicy Generała Józefa Łączyńskiego jechała 92 km/h. Jak informuje policja, w miejscu, w którym dokonano kontroli obowiązuje ograniczenie do 40 km/h. Wałbrzyszanka jechała zatem o 52 kilometry na godzinę za szybko, dlatego chwilowo musiała rozstać się z uprawnieniami do kierowania.

Nadmierna prędkość jest jedną z przyczyn tych najpoważniejszych wypadków drogowych, dlatego wałbrzyscy policjanci ruchu drogowego na co dzień zajmują się tym zagadnieniem, ustawiając się z ręcznymi miernikami prędkości w różnych miejscach na terenie Wałbrzycha oraz powiatu wałbrzyskiego – przypomina wałbrzyska policja.

W czasie takich akcji policja zatrzymuje od kilkunastu do kilkudziesięciu kierujących. I to właśnie w czasie takiej akcji prawo jazdy straciła 29-letnia mieszkanka Wałbrzycha, która na ulicy Generała Józefa Łączyńskiego w Szczawnie-Zdroju jechała 92 km/h, w miejscu, w którym, jak informuje policja, obowiązuje ograniczenie do 40 km/h.

REKLAMA

Kobieta straciła prawo jazdy na najbliższe trzy miesiące. Otrzymała także trzynaście punktów karnych i mandat w wysokości 1500 złotych.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 14 listopada 2022 07:09
`