Dodano: 27 stycznia 2024 11:11
Szczawno-Zdrój gra z WOŚP! Specjalne zawody na Delfinku, wieża widokowa na licytacji
Tematy: Szczawno-Zdrój wośp
Szczawno- Zdrój gra dla WOŚP. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozpocznie się o godzinie 15:30 w Teatrze Zdrojowym i potrwa do 20:00. Na scenie wystąpią zespoły muzyczne PARANOJA i BETWEEN, a także zagrają Hanna Roman, Weronika Tyrko oraz Maciej Lipina. Nie zabraknie licytacji, a lista gadżetów przeznaczonych na ten cel jest długa.
Główną licytacją 32. WOŚP będzie ufundowany przez Burmistrza i Radnych Rady Miejskiej w Szczawnie-Zdroju całoroczny honorowy patronat nad nową wieżą widokową na Górze Parkowej w Szczawnie-Zdroju.
Wcześniej uzdrowisko zaprasza na specjalne zawody do pływalni Delfinek. Tradycyjnie już, jak co roku, będzie bity rekord przepłyniętych długości basenu. Koszt wstępu na pływalnię tego dnia to tylko 1 zł. Każdy, kto skorzysta z basenu, będzie mógł wpisać na listę ilość przepłyniętych w tym dniu długości, pomagając tym samym pobić zeszłoroczny rekord, który wynosił 17 553,51 metra.
Przy kasie będą puszki, do których będzie można wrzucić na przykład różnicę z ceny biletu, który standardowo płaci się przy wejściu na basen.
Skończyłeś czytać? Zobacz najważniejsze aktualności z Wałbrzycha:
PRZEJDŹ DO STRONY GŁÓWNEJ →
Zobacz także
- W tym roku miała ruszyć budowa zbiornika przeciwpowodziowego koło Świdnicy. Nie powstała nawet koncepcja
- Wałbrzych. Oficjalna data otwarcia Muzeum Tygiel
- Wałbrzych. Pielęgniarki do krwiodawstwa potrzebne od zaraz
- Awaria w Głuszycy. Prace na sieci w Wałbrzychu. Tu mogą być problemy z wodą
- Wielkie emocje w Świebodzicach. Podniebne akrobacje i gwiazda światowego formatu na lotnisku
- Poważny wypadek koło Ząbkowic Śląskich. Autem kierował 22-latek bez prawa jazdy
Najczęściej czytane
Wałbrzych. Prywatni przewoźnicy jednak nie będą mogli korzystać z przystanków w Wałbrzychu
Kolejne utrudnienia między Starymi Bogaczowicami a Strugą. Drogę będą zamykać każdego wieczoru
Wałbrzych. Do końca tygodnia nowa sygnalizacja świetlna na Podzamczu
Głuszyca będzie miała nowy basen. Przebudowa ruszy po tym sezonie
Ulica Beethovena oficjalnie otwarta. Dawne tereny pokopalniane zmieniły się nie do poznania













