Dodano: 7 marca 2022 09:21

Sygnalizacja świetlna na byłym „rondzie koło Tesco”

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Na byłym, tzw „rondzie koło Tesco” zamontowano w weekend sygnalizatory świetlne. Już ostatni etap przygotowania  skrzyżowania do pełnego oddania kierowcom.

Ilość sygnalizatorów może przyprawić o zawrót głowy. Znalazły się przy wjeździe na skrzyżowanie jak i wewnętrz. Według naszych nieoficjalnych informacji sygnalizacja ma zostać uruchomiona już w najbliższym czasie.  Skrzyżowanie ma zostać udrożnione, z wyjątkiem wjazdu na estakadę – wynika z naszych informacji. Sygnalizacja ma zostać częściowo wpięta w system wałbrzyskiego ITS-u.

Skrzyżowanie ulic Długiej, Szczawieńskiej i Łączyńskiego to teren Szczawna-Zdroju. Choć od początku budowy pozamiejskiego odcinka zachodniej obwodnicy Wałbrzycha było wiadomo, że nie  będzie to już rondo, a zarządzane sygnalizację świetlną skrzyżowanie, decyzją radnych uzdrowiska nadano mu miano Ronda Niepodległości.

REKLAMA

Sygnalizatory świetlne na tzw rondzie koło Tesco. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Sygnalizatory świetlne na tzw rondzie koło Tesco. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzychilość 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także