Świebodzice. Teatr na basenie. Rozdajemy podwójne wejściówki

2 września 2021 15:38. Szpital im. Sokołowskiego w Wałbrzychu. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia na jutrzejsze, bezprecedensowe wydarzenie, jakie będzie miało miejsce na basenie letnim w Świebodzicach. O godzinie 19.30 na specjalnie zaaranżowanej przy basenie scenie rozpocznie się spektakl pt. Boży Lew. Dlaczego na basenie? Bo, jak wyjaśniają twórcy, akcja spektaklu to dramatyczne chwile nad jednym z mazurskich jezior. Wszystko wskazuje na to, że pogoda dopisze, zapraszamy was serdecznie do udziału!

Tak jak wspomnieliśmy, mamy dla Was 2 podwójne wejściówki na ten spektakl. Żeby je dostać wystarczy wysłać na adres a.pisarska@dziennik.walbrzych.pl maila, a w nim, poza imieniem i nazwiskiem oraz telefonem do kontaktu wymienić dwa tytuły filmów, których akcja dzieje się na Mazurach. Kto pierwszy ten lepszy – na maile czekamy do jutra, do godziny 9 rano. Wyniki opublikujemy tuż po 9. na naszym fanpejdżu facebookowym.

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Dodano: 2 września 2021 15:38
`