Świebodzice. Teatr na basenie. Rozdajemy podwójne wejściówki

2 września 2021 15:38. Szpital im. Sokołowskiego w Wałbrzychu. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Mamy dla was dwa podwójne zaproszenia na jutrzejsze, bezprecedensowe wydarzenie, jakie będzie miało miejsce na basenie letnim w Świebodzicach. O godzinie 19.30 na specjalnie zaaranżowanej przy basenie scenie rozpocznie się spektakl pt. Boży Lew. Dlaczego na basenie? Bo, jak wyjaśniają twórcy, akcja spektaklu to dramatyczne chwile nad jednym z mazurskich jezior. Wszystko wskazuje na to, że pogoda dopisze, zapraszamy was serdecznie do udziału!

Tak jak wspomnieliśmy, mamy dla Was 2 podwójne wejściówki na ten spektakl. Żeby je dostać wystarczy wysłać na adres a.pisarska@dziennik.walbrzych.pl maila, a w nim, poza imieniem i nazwiskiem oraz telefonem do kontaktu wymienić dwa tytuły filmów, których akcja dzieje się na Mazurach. Kto pierwszy ten lepszy – na maile czekamy do jutra, do godziny 9 rano. Wyniki opublikujemy tuż po 9. na naszym fanpejdżu facebookowym.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 2 września 2021 15:38
`