Dodano: 25 kwietnia 2022 11:06

Świebodzice. Ponad trzy tysiące porcji narkotyków w jednym z mieszkań! Zatrzymano 28-latka

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Policjanci ze Świebodzic zatrzymali mężczyznę, który w swoim mieszkaniu posiadał ponad trzy tysiące porcji amfetaminy! Podejrzany usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Grozi mu kara więzienia do 10 lat.

Funkcjonariusze Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Świebodzicach prowadzili działania operacyjne, rozpoznając środowisko osób mogących mieć związek z substancjami prawnie zabronionymi na terenie powiatu. W ten sposób, realizując wcześniejsze ustalenia operacyjne dotarli do 28- latka, który według ich ustaleń w miejscu zamieszkania mógł posiadać narkotyki – informuje dolnośląska policja.

W czasie przeszukania mieszkania należącego do 28-latka w jednej z szafek policjanci znaleźli trzy worki strunowe ze zbrylonym białym proszkiem. Po przebadaniu okazało się, że to amfetamina. Łącznie zabezpieczono ponad 3100 porcji narkotyku.

REKLAMA

Mężczyzna usłyszał już zarzut w tej sprawie. Odpowie nie tylko za posiadanie znacznej ilości substancji, ale także za udzielanie narkotyków innej osobie. O losie 28-latka zdecyduje sąd. Podejrzanemu grozi kara do 10 lat więzienia.

Świebodzice. Ponad trzy tysiące porcji narkotyków w jednym z mieszkań! fot. użyczone / Dolnośląska Policja

Świebodzice. Ponad trzy tysiące porcji narkotyków w jednym z mieszkań! fot. użyczone / Dolnośląska Policja

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także