Świebodzice. Miał trafić na dwa lata do więzienia. Przed policją ukrywał się pod podłogą

27 października 2022 18:54. Świebodzice. Miał trafić na dwa lata do więzienia. Przed policją ukrywał się pod podłogą fot. Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy

Mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi, który miał trafić do więzienia na dwa lata zatrzymali policjanci z komisariatu w Świebodzicach. 29-latek chcąc uniknąć pobytu za kratami ukrył się… pod podłogą.

Policyjna służba to nie tylko przeprowadzane interwencje, nie tylko kontrole drogowe to także poszukiwania i zatrzymywanie tych osób, które chcą uniknąć zasądzonej kary i dlatego ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości – informuje w komunikacie policja.

Mundurowi dokładnie sprawdzają wszystkie miejsca, w których mogą ukrywać się poszukiwani. Tym razem policjanci odwiedzili jeden z domów w Świebodzicach, bo podejrzewali, że może się tam ukrywać poszukiwany listem gończym.

REKLAMA

Ku ich zdziwieniu drzwi otworzyła kobieta. W trakcie rozmowy z nią funkcjonariusze usłyszeli dobiegający z kuchni hałas. Ale w kuchni nikogo nie było, a szmery było słychać nadal i to spod podłogi. Jak się okazało policyjny nos kolejny raz nie zawiódł. Po podniesieniu jednej z płyt w schowku pod podłogą mundurowi znaleźli poszukiwanego mężczyznę, który nie krył zdumienia, kiedy jego kryjówka została zdemaskowana – informuje policja.

29-latek ma do odbycia karę blisko dwóch lat więzienia za kradzieże i przestępstwa narkotykowe. Ukrywał się przed organami ścigania. Teraz trafi jednak do zakładu karnego.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 27 października 2022 18:54
`