Świebodzice. Miał trafić na dwa lata do więzienia. Przed policją ukrywał się pod podłogą

27 października 2022 18:54. Świebodzice. Miał trafić na dwa lata do więzienia. Przed policją ukrywał się pod podłogą fot. Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy

Mężczyznę poszukiwanego dwoma listami gończymi, który miał trafić do więzienia na dwa lata zatrzymali policjanci z komisariatu w Świebodzicach. 29-latek chcąc uniknąć pobytu za kratami ukrył się… pod podłogą.

Policyjna służba to nie tylko przeprowadzane interwencje, nie tylko kontrole drogowe to także poszukiwania i zatrzymywanie tych osób, które chcą uniknąć zasądzonej kary i dlatego ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości – informuje w komunikacie policja.

Mundurowi dokładnie sprawdzają wszystkie miejsca, w których mogą ukrywać się poszukiwani. Tym razem policjanci odwiedzili jeden z domów w Świebodzicach, bo podejrzewali, że może się tam ukrywać poszukiwany listem gończym.

Ku ich zdziwieniu drzwi otworzyła kobieta. W trakcie rozmowy z nią funkcjonariusze usłyszeli dobiegający z kuchni hałas. Ale w kuchni nikogo nie było, a szmery było słychać nadal i to spod podłogi. Jak się okazało policyjny nos kolejny raz nie zawiódł. Po podniesieniu jednej z płyt w schowku pod podłogą mundurowi znaleźli poszukiwanego mężczyznę, który nie krył zdumienia, kiedy jego kryjówka została zdemaskowana – informuje policja.

29-latek ma do odbycia karę blisko dwóch lat więzienia za kradzieże i przestępstwa narkotykowe. Ukrywał się przed organami ścigania. Teraz trafi jednak do zakładu karnego.

 

Dodano: 27 października 2022 18:54
.
  • Obywatel pisze:

    Kolejny do utrzymania przez państwo. Bezwzględnie należy wprowadzić NAKAZ pracy dla więźniów aby ka, dy na żarcie dla siebie zarobił przecież to idealna darmowa siła robocza nie rozumiem dlaczego zarząd tego państwa jest tak tępy ze tego nie wykorzystuje

  • Dodaj komentarz

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

    `