Świebodzice. Mariusz Gawlik odwołany z funkcji prezesa OSiRu

10 marca 2021 18:44. Mariusz Gawlik. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Mariusz Gawlik nie jest już prezesem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Świebodzicach. Taką decyzję podjął burmistrz miasteczka, Paweł Ozga – informuje serwis Puls Świebodzic. Jego miejsce ma zająć związany z Wałbrzychem siatkarz Jarosław Pizuński. – Bez podania przyczyn, moja misja została przerwana – pisze na FB Gawlik.

Gawlik został prezesem świebodzickiej spółki w maju 2019 roku. Wcześniej był wieloletnim szefem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wałbrzychu, a później prezesem kompleksu Aqua-Zdrój.

Za dotychczasową pracę w Świebodzicach były prezes podziękował na portalu społecznościowym.

REKLAMA

Bardzo dziękuję wszystkim, z którymi miałem przyjemność współpracować jako prezes OSiR Świebodzice sp. z o.o.. Był to czas pracowity i trudny, ale myślę, że przyniósł pozytywne zmiany. Pomimo pandemii OSiR pozostawiam w lepszej kondycji organizacyjnej i finansowej, niż zastałem. Najważniejsi są jednak ludzie, dlatego bardzo dziękuję wszystkim współpracownikom, którzy z życzliwością i zaangażowaniem pomagali mi w pracy na rzecz rozwoju OSiR-u. Pozostało sporo planów i zamierzeń, ale dzisiaj decyzją Władz Spółki, bez podania przyczyn, moja misja została przerwana – pisze na FB Mariusz Gawlik.

To Jarosław Pizuński, siatkarz związany z Wałbrzychem, który jest obecnie zatrudniony w Urzędzie Miejskim w Świebodzicach ma zostać nowym prezesem sportowej spółki – informuje Puls Świebodzic.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 10 marca 2021 18:44
`