Świebodzice. Łatwiej na basenie

3 marca 2022 12:34. Otylia Jędrzejczak podczas zajęć na basenie w Świebodzicach. Fot. użyczone / Łukasz Szeląg
Ferie zimowe basen Świebodzice

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Basen w Świebodzicach wraca do normalnego funkcjonowania. Po miesiącach limitów, ograniczeń a nawet zupełnego zamknięcia obiektu pływalnia będzie czynna na zasadach sprzed pandemii.

Na powrót do normalnego działania pozwala rozporządzenie Ministra Zdrowia. Limity zostały zniesione już od 1 marca. Użytkownicy indywidualni powinni pamiętać jednak, że pływalnia zajęta jest w ciągu kilku godzin dzienni przez kluby i szkoły. Warto zajrzeć na stronę internetową świebodzickiego OSiR-u i sprawdzić, kiedy można swobodnie popływać.

Bartek Wesołowski ze OSiR Świebodzice podkreśla, że do normalnego działania wraca też strefa saun, siłownia i zajęcia Fitness. Planowane już są kolejne nocne rytuały saunowe, w tym specjalne wydarzenie specjalnie dla Pań z okazji dnia kobiet. Po szczegóły odsyłamy do mediów społecznościowych i na stronę www.osir.swiebodzice.pl

REKLAMA

Basen w Świebodzicach. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 3 marca 2022 12:34
`