Świdnica. Kolejna osoba zakażona koronawirusem

25 marca 2020 20:36. fot. medacx.co/ilustracyjne

Tematy: 


Według naszych informacji starszy mężczyzna ze Świdnicy to jedna z 5 osób zakażonych koronawirusem, o jakich poinformowało dziś po godzinie 19. Dolnośląski Urząd Wojewódzki.

Mężczyzna u którego dziś potwierdzono obecność koronawirusa to  czwarta osoba z powiatu świdnickiego, będąca jego nosicielem. Do tej pory testy dały pozytywne wyniki u dwojga mieszkańców Świebodzic i jednej powiatu Świdnickiego. Żadna z tych osób nie jest hospitalizowana w Wałbrzychu. Dwie leżą we Wrocławiu, jedna w Bolesławcu, jedna poddała się hospitalizacji domowej.

Wałbrzych wciąż pozostaje wolny od koronawirusa. Według danych na godzinę 14 podaną przez UM w Wałbrzychu i powiecie nie ma osób zakażonych koronawirusem,  11 osób jest hospitalizowanych. Kwarantanną objętych jest 297 osób, a 132 objęte nadzorem epidemiologicznym.

REKLAMA

Do dziś na Dolnym Śląsku leczeniu poddano 150 osób zakażonych wirusem, 248 osób podejrzanych o bycie nosicielem. Nadzorem epidemicznym objętych jest 2949 osób. 4114 pozostaje objętych kwarantanną.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 25 marca 2020 20:36
`