Świdnica. Beata Moskal-Słaniewska powalczy o reelekcję

1 września 2018 11:46. Beata Moskal-Słaniewska. Świdnica fot. użyczone

Tematy: 


Urzędująca prezydent Świdnicy Beata Moskal-Słaniewska powalczy o reelekcję. Poinformowała o tym wczoraj – piątek, 31. sierpnia. Związana z SLD Beata Moskal-Słaniewska w tym roku wystartuje pod szyldem własnego komitetu wyborczego. W oświadczeniu rozesłanym do prasy napisała między innymi:

– Wśród nas znajdują się przedstawiciele różnych środowisk m. in. przedsiębiorcy, działacze społeczni, nauczyciele oraz pracownicy służby zdrowia. To ci, których znamy, którzy sprawdzili się w działalności społecznej oraz publicznej. W skład komitetu wchodzą również członkowie Sojuszu Lewicy Demokratycznej, z którymi prezydent miasta współpracowała przez ostatnie cztery lata.

Jeszcze wczoraj swoje poparcie kandydatury obecnej prezydent zadeklarował zarząd świdnickiego SLD.

REKLAMA

Moskal-Słaniewska będzie musiała zmierzyć się z byłym włodarzem miasta z lat 1990-91, wspólnym kandydatem PiS i Współnoty Samorządowej Ziemi Świdnickiej Jackiem Drobnym. Pomimo zapowiedzi swojego kandydata nie wystawił wciąż Komitet Obywatelski, czyli koalicja Po i .Nowoczesnej. W ramach porozumienia to właśnie .Nowoczesnej przypadła w udziale Świdnica – swojego kandydata mieli wskazać do 20 sierpnia. nie zrobili tego do dziś.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 1 września 2018 11:46
`