Świdnica. 68-latka potrącona na pasach. Sprawca uciekł. Policja prosi o pomoc

19 listopada 2019 14:54. Policjanci wydziału Ruchu Drogowego KMP w Wałbrzychu. fot. ilustracyjne / Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Policja szuka świadków i osób, które mają jakiekolwiek informacje na temat potrącenia, do którego doszło 13 listopada w Świdnicy. Tego dnia na pasach w okolicach ulicy Niecałej potrącona została 68-latka. Sprawca uciekł z miejsca wypadku.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi świdnicka policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Świdnicy. Do potrącenia doszło 13 listopada około 20.30 w Świdnicy na skrzyżowaniu ulic Niecałej i Głowackiego.

Kierowca ciemnego samochodu, nieznanej marki potrącił kobietę przechodzącą na przejściu dla pieszych. 68-latka trafiła do szpitala, gdzie jej hospitalizacja trwała dłużej niż tydzień. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia i odjechał ulicą Głowackiego w kierunku Wałbrzyskiej.

REKLAMA

Policja szuka osób, które widziały potrącenie lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat. Świadkowie powinni skontaktować się z wydziałem dochodzeniowo-śledczym Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy lub pod numerem telefonu 744 858 22 76.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 19 listopada 2019 14:54
`