Stowarzyszenie Rybnica Leśna. Na plantacji jagody amerykańskiej

30 kwietnia 2015 06:51. © tekst i fot.: Patrycja Szuman

Tematy: 


Kolejne spotkanie środowe zorganizowane przez Stowarzyszenie Rybnica Leśna dla najmłodszych odbyło się dzisiaj u Pani Miry na plantacji jagody amerykańskiej w jej ogrodzie.

Dzieci nie tylko mogły podziwiać nietypową szatę roślinną, ale również wzięły udział w biegu na 60 metrów. Po zakończeniu konkurencji zostały rozdane nagrody za pierwsze 3 miejsca oraz słodki poczęstunek dla wszystkich. Wszyscy uczestnicy zajęć otrzymali wyróżnienia.

To już 7 spotkanie dla juniorów w naszej edycji wiosennej, promującej eko integrację społeczności Rybnicy Leśnej. Do tej pory zrealizowane zostały projekty plastyczne, rozrywkowe oraz plenerowe. Na naszych najmłodszych czekają kolejne ciekawe pomysły, odbywające się w każdą środę . Należy dodać, iż projekt jest otwarty dla wszystkich chętnych z okolic Wałbrzycha oraz Rybnicy Leśnej.

Dodano: 30 kwietnia 2015 06:51
.
  • Rzetelny sąsiad pisze:

    Owo niby stowarzyszenie po dziś dzień nic nie robi dla wsi Rybnica leśna.Odbywają się jedynie w większości libacje alkoholowe po których zostają zdewastowane mostki na kamiące oraz zafekaliowane krzaki w sąsiedztwie bloku 88 w rybnicy. A po ustawie żeby było śmieszniej jaśnie państwo (usunięte przez redakcję) propanują rabunkową gospodarkę w wycince drzew,zdjęcia oraz filmiki opublikuje w kolejnych etapach mojego wywiadu

  • Dodaj komentarz

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

    `