Dodano: 7 lipca 2022 11:28

Srebrnogórski Festiwal Piwa i Serów. Znamy szczegóły tegorocznej imprezy

Artykuł sponsorowany

Tematy: 


Sery, piwo, wyroby regionalne – najczęściej z małych rodzinnych wytwórni – to wszystko już za tydzień w Twierdzy Srebrna Góra. Będzie się działo!
Już za tydzień, 16 lipca odbędzie się szósta edycja srebrnogórskiego Festiwalu Serów i Piwa – jednej z najpopularniejszych tego typu imprez na Dolnym Śląsku. Będą stoiska z regionalnymi piwami, serami, będą kulinarne niespodzianki i muzyka na żywo.

Będzie można tańczyć. Z doświadczenia wiemy, że muzyka i atmosfera jest taka, że nogi same się będą rwały. Zaplanowane są ciekawe konkursy z nagrodami. Dzieciaki będą mogły wyhasać się na placu zabaw, i w zabawie z animatorkami. – zachęca Anna Markowska ze srebrnogórskiej twierdzy.

Festiwal rozpocznie się o godzinie 16. Zabawa przy muzyce – od godziny 18:00 do północy. Bilet wstępu kosztuje jedyne 12 zł. Organizatorzy podpowiadają, żeby zabrać gotówkę. Ze względu na górskie położenie twierdzy z płatnościami bezgotówkowymi zdarzają się problemy.

Fot. użyczona / Twierdza Srebrna Góra

Fot. użyczona / Twierdza Srebrna Góra

Fot. użyczona / Twierdza Srebrna Góra

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Zobacz także