Dodano: 7 lipca 2022 11:28

Srebrnogórski Festiwal Piwa i Serów. Znamy szczegóły tegorocznej imprezy

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Sery, piwo, wyroby regionalne – najczęściej z małych rodzinnych wytwórni – to wszystko już za tydzień w Twierdzy Srebrna Góra. Będzie się działo!
Już za tydzień, 16 lipca odbędzie się szósta edycja srebrnogórskiego Festiwalu Serów i Piwa – jednej z najpopularniejszych tego typu imprez na Dolnym Śląsku. Będą stoiska z regionalnymi piwami, serami, będą kulinarne niespodzianki i muzyka na żywo.

Będzie można tańczyć. Z doświadczenia wiemy, że muzyka i atmosfera jest taka, że nogi same się będą rwały. Zaplanowane są ciekawe konkursy z nagrodami. Dzieciaki będą mogły wyhasać się na placu zabaw, i w zabawie z animatorkami. – zachęca Anna Markowska ze srebrnogórskiej twierdzy.

Festiwal rozpocznie się o godzinie 16. Zabawa przy muzyce – od godziny 18:00 do północy. Bilet wstępu kosztuje jedyne 12 zł. Organizatorzy podpowiadają, żeby zabrać gotówkę. Ze względu na górskie położenie twierdzy z płatnościami bezgotówkowymi zdarzają się problemy.

REKLAMA

Fot. użyczona / Twierdza Srebrna Góra

Fot. użyczona / Twierdza Srebrna Góra

Fot. użyczona / Twierdza Srebrna Góra

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł sponsorowany

To jest artykuł sponsorowany nadeslany przez naszego klienta. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Zobacz także