Sprawca wypadku w Mieroszowie skazany

23 marca 2018 08:59. Fot. archiwalna. W Mieroszowie Ford Focus uderzył czołowo w Citroena fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Andrzej T., który w sierpniu 2017 roku prowadząc samochód pod wpływem alkoholu i nie posiadając do tego uprawnień spowodował wypadek z udziałem rodziny z dziećmi  został skazany na 1 rok bezwzględnego pozbawienia wolności. Otrzymał także 8-letni zakaz prowadzenia pojazdów. Wyrok w tej sprawie wydał wczoraj, (22.03.2018 )Sąd Rejonowy w Wałbrzychu. Oskarżony nie stawił się na orzeczenie wyroku. Na sali obecni byli świadkowie i oraz poszkodowani. Wyrok nie jest prawomocny.

Przypomnijmy. 6 sierpnia 2017 roku nietrzeźwy, nie posiadający uprawnień do kierowania pojazdem 27-letni mieszkaniec Andrzej T., kierując samochodem Ford Focus stracił panowanie nad pojazdem i po zjechaniu na lewy pas ruchu uderzył czołowo w jadący od strony Wałbrzycha samochód marki Citroen. Siła uderzenia była ogromna. Ford odbity od Citroena przełamując ogrodzenie wjechał na prywatną posesję, a jego silnik, który wyrwało z ramy, znalazł się kilka metrów dalej. Citroen, którym podróżowało małżeństwo z dwojgiem małych dzieci siła uderzenia odwróciła o 180 stopni.

 

REKLAMA

 

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 23 marca 2018 08:59
`