Śmiertelny wypadek na krajowej 8. Na miejscu zginęła młoda policjantka

5 stycznia 2023 09:13. Nowy radiowóz do obsługi wypadków dla wałbrzyskich policjantów. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dziś po godzinie szóstej na krajowej ósemce na trasie z Kudowy-Zdroju do Lewina Kłodzkiego. W miejscowości Jeleniów doszło do czołowego zderzenia ciężarówki i osobówki. Jak udało nam się dowiedzieć, na miejscu zginęła młoda policjantka.

Droga w miejscowości Jeleniów na trasie z Kudowy Zdroju do Lewina Kłodzkiego jest zablokowana dla ciężarówek. Samochody osobowe powoli, ale mogą przejeżdżać tym odcinkiem. Jak informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad, do wypadku doszło około 6.16, a utrudnienia mogą potrwać nawet pięć godzin. Niestety nie ma możliwości wytyczenia prostego objazdu dla ciężarówek zablokowanego odcinka drogi.

Z naszych informacji wynika, że na miejscu zginęła młoda, 23-letnia policjantka, która wracała ze służby do domu.

Okoliczności tragedii wyjaśniają na miejscu policja i prokuratura.

Dodano: 5 stycznia 2023 09:13
  • Radek pisze:

    Ludzie wyjeżdżajcie z tego miasta. W Niemczech od października minimalna pensja krajowa po przeliczeniu na polskie wynosi 9000 PLN bez potrąceń. Praca jest w różnych branżach. Uczcie się chociaż fundamentalnych podstaw języka. A nawet dla osób bez znajomości języka jest praca. Warto się nad tym zastanowić.

  • Dodaj komentarz

    Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

    `