Dodano: 20 października 2022 13:44
Śmierć na drodze koło Krzeszowa. Przed południem doszło tam do tragicznego wypadku
Jedna osoba zginęła w wypadku na drodze prowadzącej z Krzeszowa w kierunku Jawiszowa. Do zdarzenia doszło kilka minut przed południem. Jak informuje serwis juzwiesz24.pl zginęła 76-letnia mieszkanka gminy Kamienna Góra.
Do tragicznego w skutkach wypadku doszło przed południem na wyjeździe z Krzeszowa w kierunku Jawiszowa. Na miejscu pojawili się strażacy z Kamiennej Góry, Krzeszowa i Chełmska Śląskiego. W akcję zaangażowane były dwa zespoły pogotowia ratunkowego i policja.
Samochodem podróżowały dwie osoby. Na miejscu zginęła 76-letnia mieszkanka gminy Kamienna Góra. Jak informuje serwis juzwiesz24.pl, ranny został jej syn, który wydmuchał ponad dwa promile alkoholu.
Ze wstępnych informacji wynika, że pierwszy pomocy poszkodowanym udzielał strażak, który był po służbie.

Śmierć na drodze koło Krzeszowa. Przed południem doszło tam do tragicznego wypadku fot. juzwiesz24.pl

Śmierć na drodze koło Krzeszowa. Przed południem doszło tam do tragicznego wypadku fot. juzwiesz24.pl

Śmierć na drodze koło Krzeszowa. Przed południem doszło tam do tragicznego wypadku fot. juzwiesz24.pl

Zobacz także
- Wałbrzych. Pijani na rowerach i hulajnogach. Policja: „Nie będzie taryfy ulgowej”
- Koszykówka i angielski w jednym – nowy projekt Górnika Wałbrzych w Głuszycy
- Rowerem i hulajnogą w Wałbrzychu? Sprawdź, zanim dostaniesz mandat
- Kłopoty z remontem szkoły na Podzamczu. Termin się wydłuży
- Alarmy pogodowe odwołane. Służby apelują o czujność
- Bezpieczniej na Zamkowej. Powiat pomoże Jedlinie-Zdroju
Najczęściej czytane
Jedlina-Zdrój. Wodny plac zabaw już działa
Wałbrzych. Główna ulica miasta zostanie zamknięta. Duże kłopoty dla mieszkańców
Śmiertelny wypadek rowerzysty. Tragiczny weekend w Wałbrzychu
Uwaga na kody QR w lasach. Nadleśnictwo Wałbrzych ostrzega przed pułapką na turystów
Zwiększony zrzut wody ze zbiornika w Lubachowie. Powód: prognozowane opady