nasz news Śmierć na Armii Krajowej. Zwłoki znalezione przy ulicy

22 listopada 2020 11:26. Radiowóz policyjny. fotografia ilustracyjna / archiwum. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


Zwłoki niezidentyfikowanego mężczyzny ujawniono dziś około godziny 9 w okolicach skrzyżowania ulic Armii Krajowej i Braci Śniadeckich.

Według naszych nieoficjalnych informacji mężczyzna został znaleziony w okolicach boksu na śmieci przy ulicy Armii Krajowej. Nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny, który nie posiadał przy sobie dokumentów.

Policjanci i straż miejska apelują, aby w okresie, kiedy temperatury spadają poniżej zera zwracać uwagę na osoby bezdomne, mogące potrzebować pomocy lub schronienia. Funkcjonariusze i pracownicy wałbrzyskiego MOPS deklarują, że na ich pomoc może liczyć każda osoba, która zechce ją przyjąć. jest jednak grupa osób, która takiej pomocy pomocy odmawia i to właśnie oni są najbardziej narażeni na niebezpieczeństwo wychłodzenia w czasie, kiedy temperatury spadają poniżej zera.

To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Dodano: 22 listopada 2020 11:26
`