Śmierć na Armii Krajowej. Zwłoki znalezione przy ulicy

22 listopada 2020 11:26. Radiowóz policyjny. fotografia ilustracyjna / archiwum. fot. Jacek Zych / Dziennik Wałbrzych

Tematy: 


To jest Nasz news

Do informacji, które tu opisujemy pierwsi dotarli reporterzy Dziennika Wałbrzych. Dziękujemy za to, że nas czytacie. Jeśli macie ciekawe informacje, lub byliście świadkami zdarzenia / wypadku – dajcie nam znać! Dziękujemy!

Zwłoki niezidentyfikowanego mężczyzny ujawniono dziś około godziny 9 w okolicach skrzyżowania ulic Armii Krajowej i Braci Śniadeckich.

Według naszych nieoficjalnych informacji mężczyzna został znaleziony w okolicach boksu na śmieci przy ulicy Armii Krajowej. Nie udało się ustalić tożsamości mężczyzny, który nie posiadał przy sobie dokumentów.

Policjanci i straż miejska apelują, aby w okresie, kiedy temperatury spadają poniżej zera zwracać uwagę na osoby bezdomne, mogące potrzebować pomocy lub schronienia. Funkcjonariusze i pracownicy wałbrzyskiego MOPS deklarują, że na ich pomoc może liczyć każda osoba, która zechce ją przyjąć. jest jednak grupa osób, która takiej pomocy pomocy odmawia i to właśnie oni są najbardziej narażeni na niebezpieczeństwo wychłodzenia w czasie, kiedy temperatury spadają poniżej zera.

REKLAMA

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 22 listopada 2020 11:26
`