Dodano: 29 listopada 2024 16:46
Siatkówka mamy we krwi – oddaj krew i kibicuj
Tematy: chełmiec wałbrzych powierzony rckik
Czy można żyć bez „pół litra”? Oczywiście! A najlepszym dowodem na to jest akcja „Siatkówkę mamy we krwi”, która odbędzie się w dniu dwumeczu drużyn KPS Akademia Silesiusa Chełmiec Wałbrzych.
W sobotę, 30 listopada, w godzinach 10:00–13:00, przed halą Akademii Nauk Stosowanych przy ul. Południowej 1 stanie specjalny autobus krwiodawstwa. Wystarczy zgłosić się, zarejestrować jako dawca, przejść wstępne badania (całość trwa zaledwie około 15 minut) i oddać 450 ml krwi – najcenniejszego daru, który może uratować życie.
Na każdego krwiodawcę czekają pamiątkowa koszulka, opaska silikonowa z grupą krwi oraz słodki poczęstunek. Aby wziąć udział, należy wcześniej wypełnić elektroniczny formularz dostępny pod adresem:
🔹 https://bit.ly/siatkowka-krew
Akcja ta od lat cieszy się dużym zainteresowaniem i pokazuje, że środowisko siatkarskie ma we krwi nie tylko sport, ale także pomaganie innym.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
Tego samego dnia siatkarze zapraszają również na emocjonujące mecze siatkówki naszych drużyn:
11:00 – KPS Akademia Silesiusa Chełmiec Wałbrzych vs Sobieski Oława (Dolnośląska Liga juniorek młodszych)
17:00 – KPS Akademia Silesiusa Chełmiec Wałbrzych vs AS PANS Nysa (II liga mężczyzn)
Mecze odbędą się w hali Akademii Nauk Stosowanych przy ul. Południowej 1. Wstęp na oba spotkania jest bezpłatny.

To jest artykuł powierzony nadeslany przez naszego partnera. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.
Zobacz także
- Weekend w Jedlinie-Zdroju: spotkanie autorskie i koncert w Pałacu Jedlinka
- Święto muzyki organowej w Wałbrzychu w ramach X Międzynarodowego Festiwalu Organowego im. Christiana Schlaga
- Dolny Śląsk po powodzi – poruszający spot wśród najlepszych na świecie
- Nowoczesne mieszkania w Jedlinie
- Kolejny cios w nielegalny handel tytoniem. Policja z Wałbrzycha przeprowadziła dwie skuteczne akcje
- Wałbrzych. Główna ulica miasta zostanie zamknięta. Duże kłopoty dla mieszkańców
Najczęściej czytane
Duża awaria energetyczna na Szczawienku i Piaskowej Górze. Spora część ulic bez prądu
Potrójne zderzenie na Piaskowej Górze. Są spore utrudnienia
Jedlina-Zdrój. Wodny plac zabaw już działa
Porsche vs Fabia. Kolizja na rondzie Niepodległości
Uwaga kierowcy: kolizja z TIR-em na zjeździe z Ronda Niepodległości