Dodano: 25 czerwca 2020 19:37

Siatkarskie święto pod specjalnym nadzorem w Aqua-Zdroju. Dla kibiców – kino samochodowe

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tematy: 


Pierwszy mecz po przerwie spowodowaną pandemią koronawirusa kadra kobiet w siatkówce rozegra właśnie w Wałbrzychu. Nasze reprezentantki zmierzą się z kadrą Czech. Mecze rozegrane zostaną we wtorek i środę w hali Aqua-Zdroju bez udziału publiczności. Dla kibiców Polski Związek Piłki Siatkowej przygotował kino samochodowe.

To będą ciekawe spotkania, bo jak podkreślają specjaliści, obie drużyny, z powodu pandemii nie miały w tym roku jeszcze możliwości sprawdzenia swoich umiejętności w międzynarodowym spotkaniu, a po drugie mocno ograniczone były możliwości przygotowań do gry.

Co ciekawe, spotkania odbędą się z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego. Na trybunach zabraknie kibiców. Osoby obsługujące spotkania będą musiały wypełnić specjalną ankietę o stanie zdrowia. Wszystkim mierzona będzie temperatura. Z naszych informacji wynika także, że część obsługi musiała przejść badania na obecność koronawirusa.

REKLAMA

Nasze przeciwniczki są w tym sezonie pewnego rodzaju zagadką. Nie wiemy na jakim są etapie przygotowań. Wiemy jednak, że nasza reprezentacja przepracowała ostatnie trzy tygodnie przygotowań bardzo solidnie. Możemy się spodziewać emocjonujących i zaciętych widowisk – mówi Janusz Uznański, rzecznik prasowy PZPS.

Mecze rozegrane zostaną bez kibiców, ale ci mogą śledzić spotkania w telewizji Polsat Sport oraz w specjalnym kinie samochodowym na terenie Aqua-Zdroju. Przygotowano pięćdziesiąt darmowych wejściówek na każdy meczowy dzień. Aby je otrzymać wystarczy wysłać wiadomość na adres klubkibica@pzps.pl z informacją, na który dzień meczowy chcielibyśmy otrzymać takowe prawo wjazdu. Nie trzeba rejestrować się w Klubie Kibica w serwisie PZPS. Jedna osoba może otrzymać tylko jedną wjazdówkę. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zobacz także