Siatkarski Chełmiec Wałbrzych szuka młodzieżowych gwiazd! Trwa nabór uzupełniający

30 czerwca 2021 18:39. Fabian Kurzawiński, Chełmiec Wałbrzych fot. użyczone

Klub Chełmiec Wałbrzych szuka młodych gwiazd siatkówki. Trwa nabór uzupełniający na sezon 2021/2022. Zawodnicy poszukiwani są w całym regionie. Chełmiec szuka siatkarzy do czterech grup młodzieżowych, w tym do zespołu, który będzie grał w trzeciej lidze męskiej.

Klub szuka zawodników, którzy grając w innych klubach czują niedosyt i chcą dalej się rozwijać.

Mamy cztery grupy młodzieżowe. Zaczynając od mini siatkówki, przez zespół młodzików, juniorów młodszych i juniorów, a ci najlepszy grają z zespołem seniorskim, zespołem drugoligowym. Szukamy zawodników, którzy chcą się dalej rozwijać, ale także tych, którzy nas wzmocnią – mówi Fabian Kurzawiński z Chełmca Wałbrzych.

REKLAMA

Wałbrzych jest jednym z wiodących ośrodków męskiej siatkówki w regionie. Mamy jeden z najlepiej wypracowanych systemów szkoleń, już najmłodszych zawodników.

Chełmiec Wałbrzych to 65 lat tradycji siatkarskich. Jesteśmy najbardziej utytułowanym klubem sportowym w grach młodzieżowych w Wałbrzychu. Dwanaście medali, w tym pięć złotych. Od kilku lat postawiliśmy na szkolenie młodzieży. W przyszłym roku mamy szansę na awans do najlepszej ósemki w Mistrzostwach Polski – dodaje Kurzawiński.

 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodano: 30 czerwca 2021 18:39
`