Dodano: 6 lipca 2024 14:11

Ścieżka w koronach drzew w Karkonoszach świętuje w wielkim stylu siódme urodziny

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł powierzony

Tematy: 


Ścieżka w koronach drzew w Jańskich Łaźniach została oficjalnie otwarta 2 lipca 2017 roku. W tym tygodniu obchodzi swoje 7. urodziny. Na gości czekać będzie z tej okazji wielka feta. W niedzielę 7 lipca godzinach od 10 do 17 czekają na nas m.in. spektakularny pokaz kaskaderski czy pokaz akrobatyki parkourystów. Nie zabraknie rzeźbiarzy w drewnie, a na dzieci czeka program z postaciami z bajek i maskotkami Emilem i Emilką. Wszystkiemu będzie towarzyszyła muzyka na żywo.

Ponad 1,5 miliona gości i 7 lat to powód do prawdziwego świętowania. Co roku szukamy czegoś nowego, co nie tylko przyciągnie nowych gości, ale także da powód do powrotu tym, którzy już nas odwiedzili, bo ponownie przeżyją coś nowego. Oferujemy im nie tylko zobaczenie czegoś, z czym zwykle się nie spotykają, ale także w wielu przypadkach możliwość wypróbowania tego na własnej skórze – opisuje akcję programu urodzinowego Zdeněk Pop, szef marketingu karkonoskiej scieżki.

Na początek kaskaderzy

REKLAMA

Niedzielny dzień świąteczny przeznaczony jest dla gości w każdym wieku i zapewni mnóstwo atrakcji i możliwości kontaktu z naturą. Całodniowy pokaz kaskaderski, zawodnicy parkour, którzy wykonają fascynujące pokazy sztuki akrobatycznej i tricki, które dosłownie opierają się grawitacji. To zaledwie początek zabawy.

– Naszym celem jest nie tylko rozrywka, ale chcemy także uczyć dzieci szacunku do przyrody, dlatego zawsze pomyśl też o nich. Tym razem przygotowaliśmy dla nich magiczny program pod hasłem „Postacie z bajek”. Na trasie znajdą 5 stanowisk zabaw, na których dzieci będą wykonywać różne zadania. Nie zabraknie także atrakcyjnych i zabawnych konkursów, laboratorium baniek oraz maskotek Emila i Emilki. Każde żde dziecko, które wykona wszystkie zadania, na kartkę z okazji urodzin otrzyma porcję pysznych lodów.

Tortu nie zabraknie

A jeśli odwiedzający będą chcieli sami spróbować parkour, przez cały dzień będą mogli skorzystać z warsztatów, podczas których profesjonaliści nauczą ich podstawowych technik tego pełnego drenaliny sportu. Kolejną atrakcją staną się wreszcie popularni rzeźbiarze w drewnie, którzy po raz kolejny tchną życie w kawałki drewna i poszerzą kolekcję rzeźb na terenie ścieżce. Przez cały dzień gościom będzie towarzyszyła muzyka na żywo, która nada obchodom odpowiedniego klimatu. Nie zabraknie też tortu urodzinowego, który organizatorzy uroczyście pokroją i podzielą się ze zwiedzającymi.

Program urodzinowy rozpoczyna się 7 lipca o godzinie 10:00 i potrwa do godziny 17:00. Szczegóły można znaleźć na profilu Facebook lub stronie internetowej www.sciezkawsroddrzew.pl.

fot. użyczone

fot. użyczone

fot. użyczone

fot. użyczone

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Artykuł powierzony

To jest artykuł powierzony nadeslany przez naszego partnera. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zawartą w artykule.

Zobacz także